Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúltam negyven. Csak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúltam negyven. Csak olyan barátnőm volt aki legalább 10 évvel fiatalabb volt nálam, de a 20 év különbség gyakoribb volt. Mi is a probléma? Miért baj az, hogy én 40 évesen egy nálad húsz évvel fiatalabb barátnőt szeretnék, ha ő is vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

Múltkor rámtámadtak, hogy "pedomaci vagyok" meg súlyos érzelmi károkat okozok a fiatalokban (mégis mit?, azt hogy boldog velem?)


Mindig is az olyan nőtípus kedveltem aki fiatal, rajong az idősebb férfiakért és sokkal inkább felnőtt módon gondolkozik. Én pedig tudok gyerekesés hülye lenni ha arra van szükség


Miért van ilyen óriási ellenállás 20 év korkülönbség miatt.


A "vén leszel mire lesz gyered témát most keverjük be. Arra is létezik, elfogadható megoldás, de ne itt fejtsük ki.


Minden egyes barátnőmmel hosszú kapcsolatom volt (értsd évek). Mindegyik úgy távozott, hogy több lett, mint amikor megismerkedtünk és sosem én rúgtam ki. Semmit sem veszítettek, nem használtam ki őket.



2018. máj. 30. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nem baj. Sokan sajnos azt sem tudjak, mint jelent pedonak lenni. (Aki gyerekekre izgul.) Es hulyesegeket beszelnek.


Egy 20 eves no pedig mar fizikailag legalabbis, erett.

Akkor merulhet fel esetleg nemi problema, ha egyutt maradsz valakivel es 20-25 ev mulva mar nem leszel kepes kielegiteni a no igenyeit.


Nagyapam 21 evvel fiatalabb not vett el. 70 eves, rossz allapotban, a felesege meg szeretot tart, mert az oreg mar se kimozdulni, sem szexelni nem akar.

2018. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Mert értelmi szinten nem ütöd meg a korodbelieket. Nekem biztos nem kéne apámkorú, irtózom a gondolatától is. Sok idős férfi azzal próbálja a férfiasságát helyrehozni, hogy mutogatja, hogy igen, neki fiatal csaja van.

23/N

2018. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

#2

Szerintem a kornak semmi koze az ertelmi-erzelmi intelligenciahoz. Emberfuggo. Van aki top formaban van a 40es eveiben is. Egy pocakos, igenytelen atlag apuka-negyvenes nyilvan nem sok embernek jon be.

2018. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem sok oka van ennek. Amikor elítélő szöveget olvasol próbáld meg nem magadra venni, hanem egy átlag negyvenes fickót képzelj el, arra biztosan igazak az állítások. Ha el tudsz vonatkoztatni a saját személyedtől és általánosan nézed az általánosításokat akkor részben neked is igazat kell adnod. Észreveszed, hogy amit te nyújtasz azt más nem és így már nem fogod sértőnek érezni. Senki nem ismer téged sem a barátnőidet, ha ismernének akkor lehet mást mondanának, néhányan meg még akkor sem, mert sok a rosszindulatú ember.


Hogy valami konkrétumot is mondjak: a fiatal srácoknak nagyon bántó, hogy az idősebbek lecsapnak a korosztályukra. Akkor is felkavarja őket, ha nem az ő kiszemeltjüket viszed el, hanem egy teljesen random lányt tőlük 200 km-re. Ugyanez visszafelé: az idősebb nőknek bántó, hogy ők egy velük egy idős vagy alig idősebb férfi szemében már kukázva vannak. A fiatalabb lányoknak meg szintén fenyegető lehet, hogy úgy érzik az egész kapcsolat alapja egy múló állapot. Lehet mondani, hogy semmire nincs garancia, de így rosszul közelíted meg a kérdést: másnál van legalább _esély_ arra, hogy néhány évnél tovább tartson, de nálad nincs. Kérlek ne kezdj bele, hogy nem így van, mert neked mindig az érzések voltak fontosak és hosszabb távra terveztél. Ez nem látszik rólad kívülről és főleg hogy sok ilyen volt tényleg erősíti a bizonytalanságérzetet. Tetszik vagy nem tetszik, de nem számítanak a tények, hogy te milyen szuper ember vagy, mert ezt csak te tudod, az számít amilyen kép az emberek fejében él. Az a kép pedig mások példája alapján megalapozott lehet.

2018. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
kamu.
2018. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem senkit nem érdekel hogy kivel vagy együtt.
2018. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves #2-es


Érdekes, hogy ebből a pár mondatból képes voltál megítélni az értelmi és érzelmi színvonalamat és ebből rögtön vontál is egy következtetést. Mint egy hivatal.


És mint egy gyümölcs a tortán:"Sok idős férfi azzal próbálja a férfiasságát helyrehozni, hogy mutogatja, hogy igen, neki fiatal csaja van" Bár ezt rám nem írtad, de nyilván nem véletlenül említetted meg.


Mint említettem csak azok a huszonéves nők vonzanak, akik értelmesebbek az átlagnál, nem csak klisékben, általánosításokban gondolkodnak és legfőképpen: nem hoznak sommás ítéleteket olyan ügyekről amikről nem tudnak eleget, még ha úgy is érzik, hogy mindent (is) tudnak.


Engedd meg, hogy megnyugtassalak, kedves #2, nem kell irtóznod a gondolattól, neked sosem lesz "apádkorú" partnered. Direkt nem írom le miért, remélem magadtól is rájössz. :)


További szép napot!

2018. máj. 30. 16:04
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Mert az emberek korlàtoltak. A legtöbb fèrfi aki veled egyidős ès ezt mondja irigy, mert ök nem felelnek meg egy fiatal lànynak. A fiatal fèrfiak megint azok, mert többet tudsz nyujtani, nem csak anyagilag mint ők. Az idősebb nőknek cseszi a csőrèt hogy olyan miatt kerülnek hâttèrbe, làsd èletkor, amin nem tud vàltoztatni sem smink, sem konditerem. Tehàt felesleges ràjuk hallgatni. Amìh te boldog vagy, boldoggâ teszed a pàrod, szàndèkaid tisztessègesek, nem hazudsz gyermekvàllalàs tèmakörben, mire lehet tőled szàmitani, nincs ezzel gond. Magaddal fogalkozz, hagyd a korlâtoltakat, irigyeket.
2018. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!