Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért járnak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért járnak olyan rövidnadrágba, hogy kint van fenekük fele, combjuk?

Figyelt kérdés
Csak szerintem qvás vagy maradi vagyok, vannak voltak mindig exib csajok, azoknál rendbden van, de mostmár a szolidabb lányok is kiraknak mindent.

2018. máj. 30. 14:59
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
7%
Inkább hordjanak extra mini szoknyát! :P
2018. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%

Ha az embernek nem lóg ki a combja akkor térdgatyában van. Gondolom nem erre gondoltál már hogy azt kéne hordani.

Azzal én se értek egyet amikor egy francia bugxiban mennek utcára a lányok főleg hogx már a nagyon fiatal csajok is ezt teszik. De egy combközépig vagy alig fölé érő nadrágban semmi kivetnivalót nem látok. (Mert a comb abban is kilátszik azért emeltem ki.)

2018. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
34%

1. hogy megnézzék őket a férfiak


2. más nők féltékenységét khm.... elismerését kivívják.

2018. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
98%
Én sem vennék fel olyat, amiből kivan a fép fenekem, mert közönséges, de az, hogy más hogy öltözködik, pont nem érdekel :D
2018. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, viszont az mindig eszembe jut, hogy hozzáér bőrük az összes mocskos üléshez, amire pl hajláktalan is ráhugyált.
2018. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
60%

Azért, mert:

- ez a divat

- a szüleik tök felelőtlenek, hogy ilyesmiben kiengedik az utcára (az, hogy a combjának a nagyobb része kint van, még oké, ha nem bugyi méretű a sort... na de a fenék...)

- az a lány, aki ilyet hord, rohadtul nem szolid ám amúgy, csak annak tetteti magát :D

- azt hiszi, attól lesz menőbb, és attól majd kapósabb lesz a pasik között (igen, egy menetre)

2018. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
49%
Közönséges és szerintem ő lenne a leginkább felháborodva ha egy fiúka jól ráhúzna egyet a kikandikáló ülepére.
2018. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
18%
Érdekes módon az értintettek nem válaszolnak...
2018. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, hol nőttetek fel, ha valamije kint van valakinek, az nem azt jelenti, hogy meg lehet fogni. Ezt a normális ember oviban megtanulja.


Vagy ha a kancigány a strandon megcsavargatná a mellbimbódat, az oké, mert kint van?


Felőlem legyenek pitsagatyában. Én soha nem vennék fel ilyet, de megvédem mások jogát, hogy így nézzenek ki.

2018. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
26%

9-es vagyok, lepontozni azt tudtok, de válaszolni nem? :D


Látom az érintettek olvassák a topikot DE FÉLNEK. Haha vicces


Haha, nagyon vicces. El tudom képzelni, ahogyan földöz vágják a kezükben lévő red bullt és könnyesre sírják a párnájukat, bölcsességeket posztolnak a Facebookon, zöld zokniban


Na ennyi

2018. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!