Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz lenne a szex után? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz lenne a szex után? A volt barátommal vége lett több mint 3év után! Müködött a szex része nagyon is! Kivánom a mai napig is 2hónapja éett vége!

Figyelt kérdés
De félek ha megtörténne csak rosszabb lenne!Mivel én szeretem őt nagyon!Ő volt az életem értelme!Mit gondoltok???
2010. jún. 15. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hét különlét után visszakönyörögtem magam a barátomhoz, én újra akartam kezdeni, de csak szex lett belőle. nagyon rosszul éreztem magam utána, hogy volt képes kihasználni, sőt én nem is kivántam a szexet, egy ölelés jobban esett volna, szinte megerőszakolt, persze hagytam, addig is vele lehettem. Csak fájdalmat okoznál magadnak, szerintem.
2010. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap már elég idő ahhoz hogy ő is elgondolkodjon és lehet nem átbaszná a fejed, hanem eleinte csak összejárnátok és újra kialakulhatna valami. Viszont nagyon türelmesnek kellene lenned, nem nyomulni rá hogy mennyire szereted meg hogy vele akarsz még lenni. Az időre kéne bíznod de tényleg fájdalmas lesz. Másrészt nagyon boldog leszel, az a kérdés melyik lesz nagyobb súlyban. Használd ki a lehetőséget, amíg lehet. Ő keresett meg amúgy vagy hogy jönne a helyzet? Te ne ajánld fel magad, akármeddig is voltatok együtt, legyél tartózkodó hogy újra felkeltsd a figyelmét. És ne adj neki mindent oda az ágyban, érezze hogy már nem vagy teljes mértékben az övé. A csókjaiddal és a tekinteteddel csábítsd el főképp
2010. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha már részéről nem működik, szerintem nem érdemes erőltetni. Gyorsan keress mást.
2010. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ha ő szeret és te is akkor ne hagyjátok veszni ezt az érzést!
2010. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
:(:( Ő szeret téged még?
2010. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnos már kételkedem a szavában!
2010. jún. 17. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!