Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buta dolog azért nem ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buta dolog azért nem ismerkedni, mert akibe szerelmes vagyok (már évek óta), párkapcsolatban van?

Figyelt kérdés
2018. máj. 30. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, ha ismerkednél, el tudnád felejteni az illetőt.
2018. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen,abszolút butaság.
2018. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Buta dolog, de én sem ismerkedem, mert évek óta szeretek valakit, aki ugyan független, de mégsem lehet semmi köztünk, mert nem kellek neki. A bosszantó az, hogy ezt jól tudom mégsem sikerül elfelejtenem.
2018. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már 10 éve tart nálam ez, tetszettek már mások is, de most megint elém sodorta Őt az az élet és újra szerelmes lettem..
2018. máj. 30. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes téma.


Ha elválasztod a dolgokat tudatosan akkor láthatod, hogy az érzelem és értelem különböző és más más funkciókat betöltő tulajdonságok.Mikor ez a két tulajdonság nincs egymáshoz viszonyítva egyensúlyban akkor születnek olyan döntések és élethelyzetek melyekben ezek egymás rovására működnek.


Racionalitás az érzelmek, érzelmek a racionalitás kárára.


Ezek a helyzetek egyben önmeghaladásra is tudnak szolgálni, ha a tudatos felismerésük megtörténik.


Ha megtanulod realizálni, hogy mi az amit csinálsz, és azt, hogy miért(ez nagyon fontos) csinálod, akkor ezek a helyzetek(mert egy ilyen érzelmi minta rendszerint ismétlődik, és az élet más területein is jelen tud lenni) akkor az életed minőségi változáson tud majd átmenni, és nem gáncsolod el többet ilyen módon saját magadat.

2018. máj. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az. Hány éves vagy? Magaddal cseszel ki.
2018. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

😂

Nagyjából stimmelnek az évek.


Én ismerkedtem, túl vagyok pár élethelyzeten, de valahol Ő állandó. Ilyen az élet, majd jön valaki, aki talán képes lesz felül írni az iránta érzett szerelmet?.


Ismerkedj, vagy keresd meg. Ismerkedj, mert lehet szembe jön egy nálánál jobb, vagy keresd meg: a happy end, b úgy átgázol rajtad, hogy megutálod.

Sok sikert.

2018. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!