Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki tetszik de az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik de az öccsébe vagyok szerelmes nagyon rég óta, milyen dolog lenne összejönni vele?

Figyelt kérdés

A fiatalabb fiú akibe szerelmes vagyok tesomnak az osztálytársa volt általánosba és egy suliba jártunk és én akkoriban lettem belé szerelmes mikor elkezdtem a sulit... persze ez nem igazi szerelem volt de ahogy nőttem úgy erősödött ez az érzés, és mára már biztosan tudom hogy szerelmes vagyok belé. Régen mikor még általánosba jártunk én voltam 3 ő 7 edikes és abban az evben mindig beszélgettünk meg leült mellém stb... akkor en iszonyatosan boldog voltam... . És azt kívánom bárcsak vissza mehetnek abba az időbe hogy ujra átélhessem azokat a pillanatokat. Mikor ő ellbalagott nyolcból kb egyből lett barátnője és sajnos azota is együtt vannak. Ez éven lesznek elvileg 6 évesek. Biztos vagyok benne hogy szereti, es esélyem sincs nála. pedig ő eletem szerelme a nagy ő.

DE!

Van egy bátyja. 2 évvel idősebb nálam.

És nagyon tetszik de csak azért mert kb ugyanúgy néznek ki ugyanolyan a hagjuk , a stílusuk, a termeszetuk minden....

Azon gondolkoztam hogy ha úgy alakulna össze jöjjek vele vagy ne?

Tudom hogy nem lenne szep dolog. De az öccsébe vagyok szerelmes es ezt egyikük se tudja.

Talán majd bele szeretek és az öccsét el tudom felejteni.


2016. jún. 15. 23:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg fêlek hogy milessz ha netán összejövünk... nem tudnám elviselni hogy látom az öccsét és a barátnőjét egyutt.... de szerintem ha összejönnek bele tudnék szeretni és az öccsét el tudnám felejteni de tudom hogy ez akkor is beteg dolog...
2016. jún. 15. 23:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem... Van egy srác, aki 4-5 évvel idősebb nálad, akinek van egy BÁTYJA, aki 2 évvel idősebb nàlad? Vagy ilyen sokat buktál, hogy harmadikos voltál, mikor az előbb említett srác hetedikes? Totál katyvasz.

Amúgy ezek alapján nekem nem úgy jön le, hogy bármelyiket is igazán isnernéd, inkább csak felületesen. Ha közeledik hozzád a másik srác, akkor ismerd meg, és kiderül, megszeretitek-e egymást vagy sem.

Mondjuk nem is értem, minek filózol, hiszen a leírtakból nem jön le olyasmi se, hogy egyáltakán jóba lennél a bátyjával, vagy érdeklődik irántad. Csak vaktába lövöldözöl, meg elméleteket gyártasz...nagyon gyerek vagy még, nem sértésből.

2016. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem eleg erthetően ertam le de mindegy 😂
2016. jún. 15. 23:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt el irtam van egy bátyja aki 3 évvel idősebb a fiútól akibe szerelmes vagyok
2016. jún. 15. 23:46
 5/5 anonim válasza:

Én se értem:


"én voltam 3 ő 7 edikes"

alapból 3-4 év korkülönbség, ha általános iskoláról beszélünk


"Van egy bátyja. 2 évvel idősebb nálam."

Ha bátyja, akkor minimum 4.75 évvel lehet nálad idősebb, nem kettővel. (mivel 9 hónap a gyermekáldás időszaka, ami 0.75 része az 1 évnek)

Ha 2 évvel idősebb, mint te, akkor az öccse.


"Szerintem eleg erthetően ertam le de mindegy

Azt el irtam van egy bátyja aki 3 évvel idősebb a fiútól akibe szerelmes vagyok"

Ezt sehol sem írtad és ki se lehet következtetni.


"el irtam" egybe írjuk (bocsi)


Akkor a bátyja 4+3 évvel idősebb nálad??? Vagy csak 2-vel, ahogy írtad??

----------------------------------------


"Majd bele szeretek" Erre nem lehet alapozni. Előbb szeress bele a bátyjába, aztán jöjj vele össze, de akkor még mindig ott a kérdés, hogy el tudod e viselni a reménytelen szerelmedet, az öccsét és a 6 éve együtt járó barátnőjét.


6 év még nem a világ vége. Ha látod, hogy jól megvannak és tiszteletbe tartod a reménytelen szerelmedet és kapcsolatát, akkor vagy hagyd békén és próbáld igazán megismerni a bátyját, de ne azért, hogy egy pótlékot láss benne. Ha úgy látod, hogy a 6 év számukra már a semmitmondás kapcsolata, akkor ülj le a reménytelen szerlemeddel és beszéld meg vele.

Legjobb út az egyenes.


És legyél logikus, mert ezt a fiúk nem értik és nem is szeretik... s más is ez alapján fog megítélni.

2017. márc. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!