Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt úgy kivitelezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt úgy kivitelezni, hogy jó benyomást keltsek?

Figyelt kérdés
Van egy "párkapcsolatom" ami már a végstádiumban van csak gyenge sz@r kapcsolatfüggő vagyok se barátaim se kutyám se macskám senkim nincs és nem tudom otthagyni, pedig alig vagyunk együtt nem foglalkozik velem... Mindegy ennek a kapcsolatnak nincs értelme. Én ezt magamban már le is zártam valamennyire. Viszont! Közeledni próbál hozzám egy férfi aki nekem is nagyon szimpatikus, de nem akarom, hogy azt gondolja rólam, hogy párkapcsolatom van és vele ismerkedek. Nem akarom, hogy könnyűvérűnek tartson. Azt se akarom, hogy egy lelkinyomoréknak tartson ha esetleg elmondanám neki hogy miért vagyok még mindig a párommal, biztos meglenne rólam a véleménye és nem úgy állna hozzám. Hazudni nem akarok neki mert úgyis kiderülne. Egyáltalán érdekli ez a férfiakat, hogy ha egy nőnek sza*r a kapcsolata mással is ismerkedik? Mit gondoltok? Tudom teljesen lekéne zárni ezt és az lenne a legtisztább, de egyszerűen félek a magánytól. Számít ez? Túlagyalom?

2018. máj. 30. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A bizalom alapköve az őszinteség.Legyél vele őszinte.Ha fontos vagy neki megérti.

A mellébeszélés viszont könnyen visszaüthet.

2018. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ne jó benyomást akarj kelteni! Hanem legyél őszinte! A férfiak ezt sokkal többre értékelik. A legegyszerűbb ha szimplán szakítasz a mostanival! Akkor őszinte is lehetsz és közben már lehet ,hogy sikerül is összejönnöd az újjal. Ha nem szakítasz, akkor sosem fogsz egyről a kettőre lépni. Egyszerre nem lehet két fiúval kavarni, mert annak szinte mindig két szék közül a pad alá esés lesz a vége, vagyis a magány, amitől annyira félsz.
2018. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Túlagyalod! Csak mondd el, hogy mi a helyzet. Ha akar tőled valamit, akkor meg fogja érteni.
2018. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyílt és őszinte kommunikáció.

Ha ő komolyan gondolja, akkor meg fogja érteni. Viszont az idejét se rabold, lépj ki belőle.

2018. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2018. máj. 30. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!