Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Unom a netes ismerkedést, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unom a netes ismerkedést, a hetekig tartó üzenetváltást, sokszor meghiúsul a találkozó, vagy pedig élőben egészen más benyomást kelt a jelölt mint amilyennek láttatta magát, viszont élőben nem megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni?
2016. júl. 19. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerinted? Maradj egyedul. :)
2016. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Erre szerinted mit lehet mondani? Akkor éld le egyedül az életed.

Vagy tegyél azért, hogy menjen élőben az ismerkedés. :)

Ha nem szeretnél magányos maradni, tenned kell valamit, mert ezzel a "nekem semmi sem jó" hozzáállással nem fogsz sokra menni.

2016. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Figyelj. Mikor eloszor meglattam a palit azt hittem vissza futok a vonatra....de gondoltam ha már ide evett a fene...


Estére kiderült, hogy szerencsés csillagzat alatt szuletett,mert akkora oszlop volt alatta,mint egy ház XD ...és azért nem is volt tufa agyú.

2016. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek hetekig levelezni? Én 3-4 levél után (2 nap) telefonszámot kérek és felhívom, megbeszéljük a randit. Max. egy héten belül van személyes találkozó.
2016. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es

A nők többsége a neten levelezni akar hetekig, vagyis inkább várja, hogy fűzd őt heteken keresztül, mert jól tud esni a törődés és hogy vonzódnak az emberhez.

2016. júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5:

Éveken át ismerkedtem neten, volt pár tucat komolytalan és alkalmi kalandom és volt néhány komolyabb, hosszabb is. Pontosan tudom, hogy hogyan kell, nekem bejött a netes ismerkedés ;-) Pont, hogy nem szabad elhúzni: magát a "leszólítást" helyettesíti csak és minél előbb át kell terelni személyes találkozásra a dolgot. Ez az egyik titka a sikeres netes ismerkedésnek ;-) (#4-es voltam)

2016. júl. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pontosan.

Ha pár napon belül nem juttok el a randiig, sokra ne számíts.

Amelyik nő tényleg ismerkedni akar, az benne lesz. Aki csak levelező partnert keres, azt meg hanyagold.


30/n

2016. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem hogy sok ember miért a neten keresi meg a párját pedig van más megoldás is. Van olyan helyek mint például a 10 percig egy asztalnál ülni és a hölgyekkel beszélgetni. Van főzös, borozos, kirándulos is. Önkéntesség??

A főzős budapesten a 3. Kerületben van. Sok lánnyal ismerkedtem meg de nem párkapcsolatilag kerestem hanem ismerkedtem. 5 lánnyal ismerkedtwm meg és abból kettővel levelezek. Az egyikkel meg sokat talizok és megyek mindig étterembe is.

2016. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8:

Tök egyszerű: az is egy csatorna az ismerkedésre, ugyan úgy, mint amiket felsoroltál. Az is egy "hely", ahol meg lehet ismerkedni. Nekem élőben sincs vele gondom, max. az időhiány. (4-6 voltam)

2016. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!