Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan aki jópár év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki jópár év után felkereste az első szerelmét és jól sült el a dolog? 23/F

Figyelt kérdés

2018. jún. 2. 23:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Mit éreznétek egyáltalán akkor mikor ráírnátok?
2018. jún. 2. 23:10
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sok mindent.

23 vagyok én is.

Gondolkodtam rajta én is.

De ő már férjnél van azóta, nem bolygatnám fel.

Szép és hosszú szerelem volt, igaz is talán.


Természetesen fáj a hiánya sokszor, mert emlékeimben ő a legrendesebb lány, az egyetlen rendes.

Egy tiszta vizű folyó a nagy mocsár közepén.

Ilyen volt ő.


Ha szingli, írj rá.

Beszélgess vele.

Az életben vannak szünetek, eljön az ősz, s te pihensz, majd a tél, s aztán, hogy miért is ne tavaszodna ki újra?

2018. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha nem is feltétlenül szerelmi, de alakulhat ki köztetek jó kapcsolat, visszagondolni a régi emlékekre, egyáltalán felvenni a kapcsolatot régi ismerősökkel szerintem teljesen rendben van! Ha csúnyán végződött esetleg le tudjátok rendezni, hogy egyikőtökben se maradjon tüske. :)
2018. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon bejött! Tizen pár év után újra összejöttünk... ennek már majd negyven éve!!
2018. jún. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A kérdezőnek is és #2-nek is üzenem, hogy van, hogy jó az "újra melegített káposzta"...

Én ugyan a szenvedő fél voltam a mi esetünkben, de az ex barátnőm is az első szerelméhez ment vissza tíz év után, pedig ő is volt már férjnél is időközben (nem velem, még előttem), és azóta is együtt vannak, házasság gyerek, stb.

Simán lehet, hogy annyit változnak az emberek idővel, hogy azok a kapcsolatok, amik korábban nem működtek, később jók lesznek, vagy egyszerűen csak kíváncsiak vagyunk, hogy mással milyen, és rájövünk, hogy az első volt a legjobb. Az meg, hogy férjhez ment valakihez, még nem jelenti feltétlen azt, hogy a legjobb kapcsolatban van, amiről kislányként álmodott.

2018. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!