Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ilyen kényes? 22L

Figyelt kérdés

Testvéremnél voltam és a barátnője nyugodtan feküdt és nyomkodta a telóját kérdeztem tőle hogy miért nem takarít tiszta por minden erre ő elkezd sikítani hogy mit szólok bele és sírt. Nem azért mondtam h kötekedjek..

Hogy lehet valaki ilyen kényes?


2018. jún. 3. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

A por szemcsemérete nanométeres nagyságrend. Most akkor ki a kényes? :D

31/f

2018. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát én sem díjazom, ha belepofáznak (bocsika!) az életembe, kéretlenül tanácsokat osztogatnak...
2018. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Lehet, hogy terhes, azért ilyen kis érzékeny.

Tesódnak szólj legközelebb, hogy takarítson. Hátha ő jobban bírja a kritikát.

2018. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Ő egy modern nő, nem takatit, csak szexchatelget tinderen mg panaszkodik micsoda aldozazokat kell hoznia a kapcsolatban, azaz néha le kell mondania a műkörmöst amikor a csavoja étterembe akarja vinni.
2018. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Honnan a fenéből tudod, hogy miért poros minden.


Egy hónapja aludni járok haza, örülök, hogy napközben még nem voltam látványosan rosszul... A legkisebb bajom is a por itthon. Ellenben nem szeretnék KHba kerülni. Kedves tesód is ott él, ismeri a tisztítószerek helyét...

2018. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem kényes hanem igénytelen koszos nő . Ez nem ugyanaz
2018. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 NDSM ***** válasza:
96%
Tényleg baj, hogy együtt nem takarítják a lakást, de talán nem a legjobban hoztad elő. Először a testvérednek kellett volna finomam szólni
2018. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Ilyen koloncot en is ismerek,nemsokara a mocsokkal egyutt tavozik.
2018. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat, ha egy ilyen megjegyzéstől sikítani és sírni kezdett, akkor ott valami komolyabb probléma is van...
2018. jún. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem sikítoznék, hanem kidobnálak a francba.


A saját házadban dirigálj.

2018. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!