Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A budapesti csajok nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A budapesti csajok nagyon kényesek és megközelíthetetlenek vagy csak én gondolom ezt vidékiként?

Figyelt kérdés

2017. aug. 20. 08:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Túl sok a sznob r..bnc a fővárosban.


Nőként én is ezt tapasztalom, hogy a fővárosban mennyire másak a lányok, mint itthon, vidéken.

2017. aug. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Laktam pár évet a fő faluban. Barátnő, csak is az oda bejáró nők közül volt. Úgy két hónap után, már lazán ki tudtam szűrni, ki az őslakos és ki a bejáró. Az ott lakókra, nem tudtam nőként tekinteni. Max, játékszer ként jöhettek szóba.
2017. aug. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztereotípiák. Amikor apukám hazavitte vidékre a családhoz bemutatni anyukámat, aki pesti, az ottaniak meglepődtek, hogy dolgos, nem finnyás, nem hordja fent az orrát, stb. De nem csak te gondolod ezt vidékiként, hanem nagyon sokan. Ahogy sajnos nagyon sok pesti is sok hülyeséget gondol a vidékiekről. Viszont nem lehet több millió embert egy kalap alatt kezelni és a lakhelye alapján ítélkezni felette, úgy, hogy nem is ismered.
2017. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

3/3 Részemről, nem sztereotípia, általánosítás, elítélés, vagy bármi más.

Tudom, minden hasonlat sántít, de......

Van egy zöld és egy sárga kapu. A zöld, tíz beállásnál, kilencszer rám csukódik, a sárga kapu, tíz beállásnál, csak kétszer csukódik rá. Logikus, hogy később, csak a sárga kapun próbálkozok. Ettől még nem ítélem el a zöldet, csak nem látom értelmét, hogy azzal kísérletezzek. Biztos van, mikor nem csukódik rám, de minek kísérletezzek, mikor a másik sokkal biztonságosabb.

2017. aug. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Budapest és Budapest között is van különbség, ahogy "vidék" és vidék között is.. mint az élet sok területén, itt sem lehet általánosítani.
2017. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
A pestiek lenézik a vidékieket, nemtől függetlenül. Ezért megközelíthetetlenek számodra a pesti csajok.
2017. aug. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Én voltam vidéki, most budapesti vagyok és sokat járok vidékre.

Egyetértek veled, a budapesti lányokat valaki elképesztően nagy egó és önteltség öleli körbe azért mert ők a fővárosban laknak. Lenézőek gyakorlatilag mindenkivel, ismerkedni felesleges erőfeszítés velük, úgyis ott a Tinder.

Vidéken sokkal mosolygósabbak, közvetlenebbek a lányok. Nem olyan értelemben, hogy a lábukat azonnal szét teszik, hanem alapvetően barátságosabbak.

Persze ez nem szentírás és valamennyi átfedés mindkét oldalon van. Szóval vidéki lányok között is vannak flegma jégkirálynők csak kisebb arányban és Budapesten is vannak aranyos lányok, de ugyanúgy kisebb arányban.

Személyes tapasztalatom alapján Cegléd, Nagykőrös és térségükben vannak a legjobb csajok.

2017. aug. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
71%

Budapesten élnek egyáltalán budapestiek?

Az ismerőseim 80%-a "vidékről" költözött fel :D

Amúgy nyugi, ne parázz. A büdöspesti csajokat is megkúrják, szóval hajrá!

2017. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet és nem is szabad általánosítani. Én Budapesten születtem, itt nőttem fel, itt tanultam és többnyire itt is dolgoztam, amióta dolgozom (jártam ki agglomerációba is, amikor úgy alakult). A szüleim egyike sem Budapesten született, ők ide költöztek, apám a munka miatt, anyám meg azért, mert hozzáment apámhoz, és aztán itt talált munkát is. Apám szülei viszont éltek Budapesten azelőtt, és apámnak van olyan idősebb testvére, aki Budapesten született, amikor még Budapesten éltek, aztán a háborús években költöztek el a Hajdúságba, apám ezért nem született Budapesten, hanem már ott. Apai nagymamám szülei pedig még Lengyelországban születtek.


Van, aki szelektálás nélkül lenézi egyik-másik réteget, és van, aki nem látszatra ítél, hanem egyén alapján alkot véleményt csak arról az egyénről. Próbálj inkább az utóbbi típusú emberek közé tartozni.

2017. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a vidékiek csak hiszik, hogy a budapestieknek egész nap az jár a fejükben, hogy ők budapestiek. Ezt csak ők gondolják. Nekik ez az alap.


Nekem egyébként a vidéki barátaim szoktak ilyeneket mondani. Kérdezem, hogy mit csinált vasárnap. Azt mondja, "őrült vagy? Nálunk vasárnap a fű se nő."


Egy csomó ilyet mondanak. Eddig csak tőlük hallottam ilyen vicceket.

2017. aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!