Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hihetek neki, ha azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek neki, ha azt mondja, hogy nem szerelmes?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a legjobb barátnőmmel mindketten szinglik voltunk, ő mindig is vonzódott a nőkhöz is, én meg kíváncsi voltam, így párszor megesett, hogy ittasan, vagy csak úgy smároltunk. Én sosem éreztem azt, hogy szexuális értelemben vonzanának a nők ezt tudja ő is, de ő nagyon közel áll hozzám ezért ez egy picit más. Lényeg a lényeg azt az elején letisztázta, hogy ő nem szerelmes belém meg nem tudna elképzelni kapcsolatot nővel amire fellélegeztem, mert úgy nem akartam volna belemenni ilyesmibe, hogy félrevezetem, vagy több dologban is reménykedik. Az a helyzet alakult ki, hogy megismerkedtem egy sráccal és alakulóban van a történet köztünk, nem mondtuk ugyan ki, hogy együtt vagyunk és egyelőre semmi nagyon komoly nincs köztünk, de szoktunk találkozgatni. Ahogy ez így kezd alakulni észrevettem, hogy barátnőm furcsábban viselkedik. Egyre többet akar velem lenni és volt egy srác aki össze akart volna vele jönni ráadásul jól kijött a sráccal, de mondva csinált indokkal ejtette. Aggódom, hogy esetleg még is többet érezhet és hibáztam azzal, hogy belementem ilyen dolgokba vele. Szerintetek hihetek neki, ha azt mondja, hogy nem szerelmes?
2018. jún. 4. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tartom magam szerelmesnek de a legjobb barátomat én sem akarnám elveszíteni. Szeretnék én maradni az első helyen mint ahogy a barátnőd nálad. Nem akar a második lenni. Kicsit önzőségnek tűnik de ilyen az ember ha valaki nagyon közel áll hozzá de még sem szerelem.
2018. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom, de ilyenkor van az, hogy nem akarja az ember a legjobb barátját elveszíteni, de pontosan érzi hogy így meg nem maradhat a legjobb barátja, mert mást érez... Szerintem sanszos, hogy szerelmes beléd.
2018. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!