Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoknak a tizenéveseknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a tizenéveseknek, akik itt arról írnak, hogy hogy szexelnek, meg lehet, hogy terhesek, milyenek a szüleik?

Figyelt kérdés
Illetve, a szülő felelőssége, hibája, hogy ilyenek a mai 13-16 évesek, vagy ezt az egész stílust, életfelfogást a netről "tanulták"?
2010. jún. 15. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet a szülők hibája. Lehet a rossz baráti társaság miatt. Lehet valami lelki gond miatt. Lehet, hogy egyik sem csak élvezik.
2010. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hidd el nekem, hogy fogsz kapni tőlük választ, és majd mind jól lehurrog, hogy tisztelet a kivételnek, én nem vagyok ilyen. ez oké is, és védjétek be magatokat. de ha ismertek ilyen tinit akkor meséljétek el kérlek hogy mitől ilyenek, mert erre én is kíváncsi vagyok!!!

Amúgy sztem ez annyiból áll, hogy ezek a generációk már teljesen mások. Én 24L vagyok, de ha visszagondolok, muilyen voltam tininek, hát ég és föld a mostaniakkal, pedig nekem is voltak dolgaim. A szüleim nem a legszigorúbbak voltak velem, de mindig elmagyarázták, hogy mi a jó és mi nem! ma az a gond, hgogy rohan a világ, az emberek, a szülők, és nincs nagyon idejük, hogy a gyermekükkel foglalkozzanak. akad olyan is akinek nincs is kedve foglalkozni vele:S

én sajnálom, hogy kezd ilíen lenni a világ...

2010. jún. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Manapság kezdenek egyre szélsőbbségesebbé válni a szülők. Van, aki felelőtlenül teljesen elhanyagolja a gyereket, aztán csodálkozik, és van, aki már kínosan nem bírja elengedni a kezét még 18. korában se.
2010. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én még csak 21 vagyok, de belegondoltam, hogy azért pár év múlva (5-10) szeretnék gyereket, de nem akarom, hogy olyan legyen, mint akik itt írkálnak (tisztelet a kivételnek) és ha rajtam és a leendő apukán múlik, akkor nem lesz ilyen gyökér gyerekünk, de ha ez az egész társadalom ilyen hülye, és BUTA, akkor inkább nem is kell gyerek...
2010. jún. 16. 18:49
 5/11 anonim ***** válasza:
az a baj sokan fiatalon szülnek nem ismerik meg az életet eléggé,én nem lennék apa 30 év alatt és ha lenne feleségem akkor 30 felett szernénk csak.
2010. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A mai "gyerekek" és a fiatalok a 15-16-17-18-19 éves korosztály, vagyis az én korosztályom..ebben a körben aza divat: cigizünk,iszunk, piálunk és dugunk amíg lehet.. hát én ezt nagyon nem így gondolom 19 éves létemre, hiába felnőtt az az ember, aki már elmúlt 18.. de én nem feltétlen gondolom őket valódi felnőtteknek, sztem ez teljesen felelőtlenség és hülyeség magukra és a társadalomra nézve is. és szánalmas is:D Még szerencse h az én agyi szintem felér egy 21-22 éves nőével... És a szülők hibája is ez, nem fogják meg kellően a gyereket, nem azt mondom h ütni verni kell, de sokat kell beszélgetni vele és átadni neki a tapasztalatokat.. nem pedig utólag siránkozni...

19/L

2010. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a piálunk helyett a füvezést akartam írni, nem 1 és nem 2 füves osztálytársam van..:S annyira érdekes...
2010. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát igen, az a baj, hogy ez az életmód divat lett:S remélem mire nekem ilyen korú gyerekem lesz, ez már nem így fog működni!
2010. jún. 18. 13:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem bizony, még ígyebb.
2010. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 17 éves vagyok most (fiú),és nem lehurrogni akarlak, de szerinted milyen lenne az ami normális?Én elvileg beletartoznék a kategóriádba,mert 14 éves voltam amikor elvesztettem a szüzességemet, kipróbáltam már a "füvet" is, szoktam szórakozó helyekre járni,ahol nem csak almalevet iszom,és nem csak kezet fogok a lányokkal :/

Akkor én most 1 igénytelen tróger lennék aki semmire se viszi majd az életben? Még nincs gyerekem, nem füvezek/drogozok, és alkoholista sem vagyok.A szüleimmel nagyon jó a kapcsolatom. Igaz,hogy nincs klasszikusan golden retriverünk ami behozza a postát mint a filmekben,nem rakok minden reggel almát a tanár asztalára,de az átlagom teljesen jó és nem leszek 1 szerencsétlen a nyugati aluljárójában(ha rajtam múlik)

Tök jól össze lehet egyeztetni a dolgokat,és nem minden ember barom aki nem a házasságig szűz..

De tényleg kíváncsi lennék a te ideálodra, hogy szerinted mi a helyes életvitel :)) meg úgy a többi hozzászólóéra is.

2010. jún. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!