Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar a sok felelőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar a sok felelőtlen tini, akik védekezés nélkül szexelnek, aztán itt kérdezgetnek az abortuszról?

Figyelt kérdés
És ők a jövő generációja. Elvileg ők fogják megtermelni a nyugdíjunkat. Szép kilátások.
2011. szept. 7. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak téged zavar.
2011. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 napietus ***** válasza:
90%

sajnos nemcsak a tinik felelőtlenek, vannak szép számmal a saját korosztályomban is. sőt, még többgyerekes anyák közül is van, aki hisz a megszakítás, naptármódszer, kézrátét és hasonló dolgokban.


29/N

2011. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Engem is zavar, de ez van.

Megtermelni... nyugdíj... de kis naiv vagy :D

2011. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarnak. De nem csak ők a hibások.
2011. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem,engem is eléggé zavarnak,bár a pontosabb kifejezés inkább az aggasztanak (és fel is idegesítenek!!)

De azok,akik 15-17 évesen direkt (pénzszerzés céljából) szülnek,na azokat sterilizálnám!!!

2011. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
engem is zavarnak,pedig még csak 13 vagyok.
2011. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
engem is de már az is hogy12-16 évesek szexelnek,gyerekek de nekik már muszáj szexelni,a védekezés nem megy elhiszika a pasinak hogy nem lehetnek terhesek,aztán jönnek bőgni hogy 13 évesen terhesek
2011. szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%

Sok irigy ember van akik irigykedve nézik hogy a szép feszes puncijú kiscsajokat halomrakúrják, csak mások és nem ők!


Engem nem zavar mert ebből tanulnak! Az zavar csak, hogy a sok sötét, mindent korlátolni akaró idióta mindenfélét le akar szabályozni a fiatalok életében, hogy gátlásos, párkapcsolati és szexuális analfabéták legyenek!!!!


A nyugdíjak megtermeléséhez pedig ennek qurvára nincs köze! Ennyire hülye te sem lehetsz!!! Apádék generációja meg lehet hogy drogos hippik gyülekezete volt, és lám milyen jól elvannak a társadalomban mint értékes alapkövek!!!


Ne akarjál már te felsőbbrendűsködni, és megszabni másoknak hogy hogy éljék az életüket!!! Mi a f@sz közöd van neked mások életéhez?! Talán annyi mindent letettél már az asztalra ezekért a fiatalokért, hogy feljogosítva érzed magadat pofázni?!


Szerintem halvány lila fingod sincs a fiatalok életének pszichológiájáról, és semmi alapismereted nincs megítélni azt!!!


Törődj inkább a saját dolgoddal! Lefogadom nálad is lehetne találni sok helytelen dolgot!!! Senki sem születik tökéletesnek! Tanulni kell és hibázni, majd a hibákból tanulni!!!


Vegyél már kicsit vissza az egódból és mutass némi alázatot a világ iránt aminek egy parányi kis porszeme vagy, és mutass tiszteletet mások saját életéhez való jogai iránt!!!! Szerintem neked semmivel nem ártanak ők, akkor meg miért érzed hogy van erölcsi alapod, és jogod ahhoz hogy beleszólj ilyenekbe!!???

2011. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
persze utolsó teljesen normális hogy 13-14 éves gyerek több f@s*t fogott mint kilincset,hogy a buliba leszo.pnak mindnekit,ja meg hogy 15 évesek 24 évesekkel járnak és szexelnek majd ide írogatnak hogy a barátom azt mondta az elsőnél nem lehetek terhes,a fiataloknak kellenek korlátok,aki nem így gondolkodik sz majd egy olyan gyereket nevel aki 20 éves korára kiégett mindent kipróbált befásult ember lesz ah talán túléli a nagy szabadságot
2011. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 napietus ***** válasza:
ja, meg ez nem olyan, hogy "tanul belőle", az abortusz káros hatással lehet a későbbi gyerekvállalására, sőt, a méhnyakrák kockázatát is növeli.
2011. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!