Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves lány és 20 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány és 20 éves fiú kapcsolata működhet?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány. 2 év nem tűnhet olyan soknak, de a fiúk alapból is éretlenebbek. Plusz én idén diplomázom, neki még van 2 év a suliból. Amúgy nagyon rendes fiú, a kémia is megvan köztünk, de ezek miatt bizonytalan vagyok.

2018. jún. 5. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne legyél. Én 22 vagyok barátnőm 23. Jó nem egy kategória értem, én csak az "a fiúk éretlenebbek" dolgot akarom megcáfolni, meg kicsit egybekötni a "hú én diplomás leszek" sztereotípiával. Ő büfészakon van, én jogon. Meglátszik egy vizsgához való hozzáállásunkból is, ezen felül az életfelfogásunkból is.

Szóval erre ne alapozz. Hogyha megvan a kémia, hajrá.

Egy mondást követek, inkább azt bánd meg, hogy megtetted, mintsem azt hogy kihagytad.

2018. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NDSM ***** válasza:
Simán működhet, de sok dolgot kell összeegyeztetnetek, hogy tartós is legyen. Amúgy a diploma még nem garancia arra, hogy valaki érett.
2018. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egyszer belekerultem egy ilyen sztoriba.

Nem mondom, hogy lehetetlen, de nekunk nem sikerult. Igaz 3 ev volt koztunk, de megis akkora szakadek ertelmi es erzelmi intelligencia szinten, hogy hamar eszrevettem, ez nem fog osszejonni. Pedig kedves volt, es nagyjabol minden klappolt, en megsem ereztem azt, hogy mukodni fog, igy hagytam is.

Szerintem probald meg, ne hitegesd, mondd el oszinten amit erzel. Nezzetek meg, hogy mukodik e, es ha igen, akkor tok szuper. Ha nem, akkor meg minel hamarabb mondd el neki.

2018. jún. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 1,5 év volt, de nem bírtam ki az ismerkedési fázist sem. Ha érzed, hogy valami nem okés, akkor lépj minél előbb. Például azt figyeld, hogy tudtok-e megfelelően és tartalmasan kommunikálni egymással, hogy látja az élet dolgait, mik a céljai, stb stb. Ha tele van élettel és emellett meg is tudod mellette élni szellemileg a szerelmet, akkor ne aggódj a 2 év miatt. A testiség minden bizonnyal működik.
2018. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!