Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom le borotválni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom le borotválni a péniszemről a szőrt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 02:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem menj orvoshoz! A péniszen nem normélis dolog ha szőr nő!Oo
2010. jún. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
OOOO... a fitymad is szoros? Tuti terhes vagy!
2010. jún. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez most egy kamu kérdés, ugye?

Először is, ha már a péniszt körülvevő szőrre gondolsz, ne borotváld le..nagyon tud szúrni, max kicsit nyírj le a végéből, hogy ne legyen hosszú.

2010. jún. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Leirom neked lépésekben!

1. lépés: Használj valamilyen gépet, amivel lenyirod kb 2-3mm-esre.

2. lépés: Menny a fürdőbe, és a kádba engedj meleg vizet(amennyire szereted a meleg vizet, lényegtelen, ha neked jó a hideg az is jó, bár én a meleget ajánlom, mer akkor puhul a bőr asszem), jó ha a vizbe teszel egy kis tusfürdőt.

3. lépés: Beülsz a kádba és nekiálsz a borotválkozásnak, ha lehet ne azzal borotváld le a szőrt a péniszed körűl, amivel az arcodról szokta netán.

4. lépés: Általába a szőr lefelé "hajlik, áll", szóval ellentétesen kell borotválkoznod a minnél simább felület miatt. Vagyis lentről főlfele.

5. lépés: Amikor borotválod, feszisd meg a bört h könnyebb legyen a borotválkozás.


Jó ha tudod: Az első borotválkozás után szúrni fog nyagon a szőr, és viszketni is, de minnél többszőr borotválod, annál hamarabb foglya megszokni a bőröd. Ha lehet ne vakard mer annál rosszabb érzés lesz, és kifog pattogzani a bőr(ettől nem kell megilyedni, terpészetes ha vakarod). Ő 4-5 borotválkozás után már nem fog szúrni és viszketni(vagyhát nálam már nem zavart). Ne aggódj ha megvágod magad borotválkozás közben, nálam is előfordúlt, de rájöttem a technikájára, te is ráfogsz majd h hogyan kell.


Remélem hasznos volt a válaszom, és ha igen lécci kattincs a "hasznos" cuccra a komment alatt, KÖSZI.

2010. jún. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!