Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsot adni? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovács Lara1022 kérdése:

Tudnátok tanácsot adni? A párommal /43-45 évesek/ kb 5 hónapja vagyunk együtt, bár elég ritkán tudunk találkozni, ő a kapcsoltunk előtt gyakran végzett önkielégítést, mivel évek óta nincs senkije, nagyon sokat dolgozik.

Figyelt kérdés
Sajnos ez ahhoz vezetett hogy akármennyire is kíván engem, nem merevedik meg neki, és így nehezen tud elélvezni!Próbálkozunk mindíg, de lessz ez valaha is jobb? Vagy milyen orvoshoz kellene fordulnunk?
2018. jún. 7. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Urológushoz elmehettek, kizárni a szervi problémát. Ha az nincs,akkor ez egy ördögi kör amiből csak tudatosan, türelemmel , teljesítménykényszer nélkül tud kijönni...
2018. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az előző már leírta a lényeget amit tenni kell.

De nem értem: ha nem merevedik meg neki az impotencia, akkor beléd hatolni sem tud, nyilván nem is tud így elélvezni, nemhogy nehezen de sehogy.

Én is gégeztem önkielégítést amíg nem volt partnerem. Amikor jött egy partner nem volt ilyen probléma. Ennek nem sok köze van az impotenciához, sőt szerintem aki sosem elégíti ki magát annak lehetnek problémák a kezdeti időben.

Ha nem szevi probléma akkor az orvos ír fel viagrát és az átsegíti a kezdeti nehézségeken, amit aztán el is hagyhat.


A másik kérdés hogy korábban nem voltak-e gondjai a merevedéssel. Mert elképzelhető hogy mindig is ilyen volt.

2018. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem feltétlenül impotencia. Ha nagyon rágörcsöl a dologra akkor is lehetnek szexuális diszfunkciók. (huszonéves korosztály, exem pl attól parázott, hogy felkoppint így dupla védekezés mellett sem volt képes csak ritkán elélvezni)

Ha a szervi probléma kizárható akkor magában kell a dolgokat tisztáznia, esetleg szakembert keresni aki segít feloldani a gátlásokat. Kitartás kérdező, sajnos a férfiak nehéz esetek főleg, ha a kicsi énjük vagy a lelkük a probléma.

2018. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igen ,sajnos nagyon megakarna felelne,de így nehéz,és fél hogy elfogy a türelmem!
2018. jún. 7. 10:34
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
Ha ebben a korban mèg te csinos vagy! És kívànnod a szexet akkor ne vàrj tovább. Dobd ki és keress egy kanos hapsit. Sok 30 as potens férfi is bevállalja az ilyen lehetősègeket!
2018. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de tudod nekem fontos az érzelem is,nem sima dugásra vágyom,hiába is vagyok sokkal csinosabb!
2018. jún. 7. 11:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen van köze az önkielégítéshez. Lehet ez az eletkor, életmód adta potenciscsökkenés. Ez valószínüleg javítható, urológus, gyógyszerek, életmód, tàplálkozás bármelyike megoldást jelenthet. Ha csak a ragörcsölés lenne, az nem tud állandóan fellépni, előbb-utóbb oldódna.
nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!