Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 29éves egy gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 29éves egy gyermekes anyuka vagyok együtt élek a gyermekem ajával élettársi viszonyban. Párommal 4éve megromlott a kapsolatom. ölelés, csók nagyon ritkán van sex az meg még ritkábban.

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm akivel egy baráti kapcsolat alakult ki.

mostanába kimentem kicsit vele és úgy érzem beleszerettem a barátnőmbe. ölelés szája puszi megtörtént kicsit ittasan. ő is viszonozta, mondta vonzódik hozzám de nem leszbikus. Mikor elment haza adott a számra egy puszit mondta ez még belefér

Ha nem leszbikus és nem vonzódik a lányokhoz akkor miért történt ez vele és velem? Soha nem gondoltam volna hogy ez megtörténhet velem. Kérlek adjatok tanácsot és véleményt. Negatív véleményekkel kíméljetek légyszives.


2014. júl. 17. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Kamu, egy 29 éves nő nem írja "sex"-nek a "szex" szót.
2014. júl. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Tedd rendbe a házasságod! A gyermekedért ha másért nem is!

Ez a könyv segíthet:

Garry Chapman: A szerelem pszichológiája


21F

2014. júl. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi a gondod? Ugy érzed szexhiányban szenvedsz és akadt egy bnöd aki valamilyen szinten vonzodik hozzád, te pedig hozzá. Örüljetek a lehetöségnek, használjátok ki. Jo élvezést mindkettötöknek! (Max kiderül számotokra, hogy biszexek vagy akár leszbikusak vagytok.)
2014. júl. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem csak testileg vonzódok hozzá!érzelmek előtérbe helyeződtek.és nem a testi kontaktus motivál
2014. júl. 17. 10:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Pánszexuális vagy, ennyi.

Ezt is olvasd el, és szabadítsd fel magad:

Peter Lauster: A szerelemről, a szeretetről

2014. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!