Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon sokat rontok a társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon sokat rontok a társkeresési esélyeimen, ha az adatlapomra kiírom, hogy nincs tévém, nem nézek tévét, és hasonló társat keresek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy manapság mindenki sorozatokat, tehetségkutatókat, valóságshow-kat bámul a tévében, vajon ezzel túl egyedi lehetek, túlzottan leszűkítem a kört? Lehet, ilyet nem kellene kiírni, mert eleve az ismerkedés esélyét is elveszem? Vagy netán akadnak bőven hasonlóak mint én? Mit gondoltok?

2018. jún. 7. 16:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
48%
Sztem rontasz. Olyat bőven találsz, aki nem tévéfüggő, de olyat, aki be sem kapcsolja soha, az már ritkaság lesz.
2018. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
57%
Nyugodtan írd ki; rengeteg normális ember fogja a szemét forgatni ezen (nem a valóságshow nézőkre gondolok) viszont azok, akik a tévé nem nézését is egy külön személyiségjegynek hiszik, imádni fogják.
2018. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem pedig nem rontasz az esélyeiden. Én se nézek tv-t, hiába van a szobámban. A sorozatokat neten nézem, valóságshow-kat és tehetségkutatókat lesz..rom.

Ne szégyelld saját magad.

2018. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%
17 éve be se kapcsolom a tévét és mégis élek. :D vajon hogy lehet ez?
2018. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
38%

2 éve nem néztem TV-t mert meguntam. Rakás reklám minden film között, discovery-n már kizárólag licitálós "reality-k" mentek, sportot nem szerek nézni így oda is adtam anyumnak és jelenleg nincs is.

Viszont nem érezném szükségét, hogy ezt kiírjam társkereső adatlapra mert ugyan kinek mi köze hozzá? Ha nézni akarok valamit azt megnézem neten.

2018. jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
42%
Ki néz még TV-t?
2018. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Ipari Vagány ***** válasza:
97%

Pont a foci-vb előtt kiírni, hogy nincs tévéd, nos, talán nem szerencsés... :)

Amúgy meg jó dolog az egyediség, de ha ezt kihangsúlyozod, az inkább úgy fog tűnni, mintha valamiféle csodabogár lennél, és sokan nem szeretik a csodabogarakat.

2018. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
29%

Ettől nem vagy egyedi, rengetegen nem néznek már tévét a fiatalabb korosztályból, vagy akik még igen, azok nagy részénél is csak háttérzajnak megy. Pont hogy ma már a YT-n vagy különböző weboldalon/online szolgáltatással nézel videókat, sorozatokat, filmeket, teljesen természetes dolog.


Szerintem kb. semmilyen hatása nem lenne ha kiírnád, de talán egyeseknek röhejes lenne, hogy van aki még mindig ezzel pózol.

2018. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

vállald önmagad.


ha nem nézel tv-t, miért alkudnál meg, h. beleírod a tv-t?


ha össze is jössz vkivel, kiderül előbb-utóbb az igazság.


máris kezdesz alámenni, feladni a személyiségedből dolgokat, csakhogy párra találj.


ennyire ne légy görcsös, megalkuvó és őszintétlen.


én sem nézek tévét, helyette rengeteget olvasok.


sosem jutna eszembe, hogy azt hazudjam, tv-t nézek, csakhogy egy szituációból jól kerüljek ki.


az őszinteség, az önazoosság a legfontosabb.


bár te már nagyon kétségbe lehetsz esve, hogy nincs párod, ha ilyenekbe is kamuznál.


legyen már saját életed, és ne szard ennyire össze magad, hogy legyen társad, mert ez olyan szánalmas.

2018. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
42%

Nekem van tv-m. De nem en vettem. Nagymamamtol van. De nem nezem mar evek ota. You.ubeon jobbak mennek.

N

2018. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!