Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyógyuló alkoholistaként jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyuló alkoholistaként jó ötlet lenne hasonló cipőben járó gyógyuló alkoholista lányt keresni párnak?

Figyelt kérdés

Közeleg az 1 év hogy nem ittam egyáltalán alkoholt. Arra gondoltam hogy mivel alkoholista vagyok, valami hasonló nő kellene nekem, aki mondjuk szintén most van leszokóban.


Jó ötlet?


2018. máj. 7. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Megint te? Te ha lehet tarsd távol magad a nőktől. Max ha egy ugyanolyan alkesz és vesztes barátnőd lesz, akkor együtt fogtok iszogatni. Az utszán. Ház és minden nélkül.
2018. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Te az egész életedet itt éled gyakorin??? Így soha nem fogsz becsajozni. Menj már ki egy kicsit a szabadba, nézd milyen jó idő van, és ismerkedj. Barátaid nincsenek? Hívd őket és menjetek el valahova kikapcsolódni.

22L

2018. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincsenek barátaim, kit hívjak el?


Mindenki kerül, minden közösségből ahová kerülök kiutálnak.

2018. máj. 7. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt mondtad leszoktál nem? Gondolom nem egyedül, hanem jártál elvonóra. Ott biztos összeismerkedtél emberekkel, kérd az ő segítségüket, ők biztos átérik majd a problémádat. Találj valami hobbit, sportot, vagy menj túrázni csapattal, ott is tudsz ismerkedni. Ezeket próbáltad már?
2018. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Azt mondtad leszoktál nem? Gondolom nem egyedül, hanem jártál elvonóra. Ott biztos összeismerkedtél emberekkel"


Nem jártam sehová sem, egyedül csinálom a leszokást.

Nemrég kezdtem el megint dolgozni, de ott sincs túl nagy társaság.


Előző munkahelyen sok emberrel dolgoztam együtt, de velük se igazán tudtam barátkozni.


Biztos velem is van sok gond...


Igazából csak egy aranyos kedves lány kellene..akit lehet egy kicsit szeretni.. túl sokra vágyom?

2018. máj. 7. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha te ezért semmit nem teszel.
2018. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!