Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogyan ismerkedtél meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedtél meg a pároddal? Mi a Ti történetetek?

Figyelt kérdés

2018. jún. 7. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hozzám nőtt az anyaméhben. :D
2018. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha megtörténik, esküszöm elmesélem.
2018. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem egy átlagos történet, de ezért remélem nem leszek lepontozva :( Egy online multiplayer játékban teljesen véletlenül egy csapatba lettünk osztva. Onnantól kezdve együtt játszottunk név és arc nélkül, aztán egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Bejelöltük a másikat facebookon, elkezdtünk állandóan chatelni, akkor már nagyon belezúgtunk a másikba, az első randi után meg már abszolút egyértelmű volt, hogy ő a másik felem. Azóta is együtt vagyunk, nagy boldogságban és szeretetben. Annyira hihetetlen, hogy történnek ilyen véletlenek. :)
2018. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az óvodában. A gyerekeink csoporttársak voltak.
2018. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

A munkahelyünkön. Én voltam az új lány. Kevés nő dolgozik ott, a férfiak vérszemet kapnak minden újnál. Sorra elhajtottam mindet.

De ő olyan kis fúrfangos volt, mire észbekaptam, már tök jó haveri viszony alakult ki köztünk, nagyon megkedveltem. Pár hónap múlva színt vallott, vagyis szerelmet. Nagyon aranyosan alakultak a dolgok. Az elején megígérte, hogy mindig együtt maradunk. Az első randin bemutatott a szüleinek. Azóta együtt élünk hármasban, van egy csodás kisfiunk, és nagyon jó, boldog, békés, szeretetteljes a kapcsolatunk. Sosem volt közünk igazi veszekedés, és sokat fordítunk rá, hogy a kapcsolatunk továbbra is tökéletes legyen. Varázsszavunk az EGYÜTT.

2018. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a facebookon beszélgettünk, írtam neki, hogy fáj a fogam. Pár perc múlva az utcám elején lévő boltnál várt gyógyszerrel. 😄😄
2018. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
Túl hosszú, nincs időm, sem kedvem kifejteni. Arra meg nem méltó, hogy dióhéjban összecsapva ideírjam, bocsi. De neten keresztül tudtuk meg egymás létezését, és szörnyen izgalmasnak éltem meg. :) 2-3 éve együtt. 22/N
2018. jún. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Az egytemen a sikeres analízis vizsga után a csoporttársakkal elmentünk meginni egy korsó sört. Ő s a csoporttársam volt egymás mellé ültünk és elkezdtünk beszélgetni. Aztán másnap randira hívtam...

Két év mulva gyűrűt vettem majd lagzi, lakás és két gyerek. Azóta is boldogan élünk.

2018. jún. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A miénk kicsit hasonló a 3-as válaszolóhoz.


Online multiplayer játékon játszottunk mindketten (utólag kiderült, hogy ugyanaz az ember mutatta meg nekünk a játékot - párom exének a bátyja, kicsi a világ). Ez volt az, ami miatt meg tudtuk egymást ismerni, bár én régóta játszottam, ő újonc volt. Nem is nagyon sokat játszottunk együtt, mert én kezdtem unni, a csapat sem volt a régi, de a játékhoz keszített Facebook csoportban hozzászólásokban jókat csevegtünk.

Egyszer gondolt egyet, és chaten is rám írt. 1 hónapig a neten ismerkedtünk, kölcsönösen vonzódtunk egymáshoz. Én írtam először, hogy szeretem, ő elismerte, hogy viszonozza, de szeretne látni élőben is.

Leutazott hozzám, 200 km-re és aznap "hivatalosan" is összejöttünk.

Már 3 és fél éve együtt vagyunk, bár még mindig távkapcsolat, 2 hetente 1-2 napra tudunk találkozni Előreláthatólag még 2 évig tuti ki kell bírni így.

2018. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Netes tàrskeresőn ismerkedtünk meg, ràm írt, elkezdtünk beszélgetni... 2,5 hétig ment ez így. Közben randira hívott, talàlkoztunk, aztàn megint és megint...Nagyon egymàsra hangolódtunk és gyorsan szerelmesek lettünk.

Megismertem a csalàdjàt, a haverjait,1 hónap utàn megkérte a kezemet:) 5 hónap utàn ő is megismerte a csalàdomat. Az 1. évfordulónk előtt pàr nappal összeköltöztünk, 6 hónapra rà összehàzasodtunk:) Most màr 8 éve, hogy együtt vagyunk:) 32/N, 29/F

2018. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!