Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan/hol ismerkedtél meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/hol ismerkedtél meg a pároddal?

Figyelt kérdés

Barátok voltatok előtte? Első látásra szerelem volt? Közös ismerős által találkoztatok? Buliban? Osztálytársak voltatok? Esetleg teljesen más volt a körülmény?


Csak kíváncsiságból kérdezem, örülnék ha minél többem elmesélnétek megismerkedésetek történetét. :))


2016. jún. 26. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy buliban. Szerelem volt első látásra. :)
2016. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
internetes társkeresőn, távkapcsolatnak indult, egy év után összeházasodtunk. 36F
2016. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Még sehol...
2016. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már jó ideje munkatársak voltunk, amikor egy kolléga házibulijában egymásra találtunk.
2016. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Internetes társkereső segítségével. Nekem csaknem azonnali szerelem volt, szinte már írás alapján, első tali előttől fogva. Neki lassabban jött a rózsaszín köd, de azóta hót szerelmes. 26, 20, 1 éve együtt
2016. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Munkahelyemen szállt meg vagy 3 hónapig, beszélgettünk sokat és egyszer csak elhívott nyaralni. Szimpatikus volt, de csak részéről volt szerelem első látásra. Én lepődtem meg legjobban, hogy rendes komoly kapcsolat céljából ismerkedett ilyen helyen. 25L39F
2016. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szintén internet /Badoo/.

Én már akkoriban elég szkeptikusan álltam ehhez a dologhoz, mármint a párkereséshez, az interneteshez meg pláne. Viszont unalomból fel-feljártam ilyen chates oldalakra (nem mondanám, h kifejezetten társkereső a Badoo, de valami olyasmi). Nem is beszélgettünk olyan sokat, ha úgy vesszük egy hónapot, de abból minimum 2 hétig szünetelt a dolog, mert nem voltam otthon. Mikor másodjára felvetette, hogy találkozhatnánk, mondtam, egye fene, mégis mi történhet. Amúgy ezen kívül nagyon nagyon ritkán volt ilyen internetes randim, max. 3-4x az évek során. Akkor viszont már olyan szinten leszartam az egészet, hogy úgy gondoltam, egy újabb csalódás már nem értintene nagyon meg :D ő sem úgy állt a dologhoz, hogy én leszek élete szerelme, mert közben egy másik lánnyal is találkozgatott (amit aztán persze befejezett). Én még az első randin is szkeptikus voltam, mert szimpatikus volt, de már nem mertem hinni semmiben. Nála mondhatni első látásra dolog volt, nálam idő kellett hozzá, de azóta is együtt vagyunk 1 éve lassan :)

2016. jún. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!