Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is lekoptatnátok azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is lekoptatnátok azt a fiút/lányt, aki ezt hallgatja?

Figyelt kérdés

Első a felkapott videók közt youtubeon, csomóan osztogatják facebookon.


https://www.youtube.com/watch?v=mdS35VGybHQ


Mi a szar ez? :D Ez lenne a magyar közízlés? Én vagyok öreg, vagy tényleg k_rva szar ez a zene?



2018. jún. 8. 22:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%

Én a magyar zenék 99%-ától hányok, gyerekkorom óta csak külföldi zenét bírok meghallgatni, ritkán van kivétel.

Proli 16 évesekkel (vagy ilyen értelmi szinten ragadtakkal) nem jönnék össze, szóval alapból nem fenyeget ez a veszély.

2018. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az alternatív, rock, metál zenék jönnek be; egyáltalán nem hallgatok olyat, amit linkeltél, de ha normális az illető és jól kijövünk, nem a zenei ízlése alapján fogok dönteni. (Mondjuk elég igénytelen zene... ízlések és pofonok)
2018. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem is az zaklat fel, hogy vannak szar proli zenék, meg szar proli zenék, amiket sokan hallgatnak.. de hogy a legfelkapottabbak közt legyen.. nemár :D komolyan ilyen országban élünk? :D szomorú... xddd
2018. jún. 8. 22:11
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
A moslék a felszínre úszik :D De így volt ez már 10-15 éve is, meg biztos régebben is, csak annál nem voltam ott. Aztán a nagyja meg hamar el is tűnik.
2018. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%
Jó reggelt! A magyar közízlés a legtrágyább, legprolibb egész európában, albániában különb zenéket hallgatnak az emberek. :)
2018. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
uhh... Ez tényleg egy szar. Nem számítottam ennyire rosszra.
2018. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
8%
Nem koptatnám le; van ebben valami jóság; ez a tánc pl nagyon jó benne:)
2018. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Fú meghallgattam, csodálatos, megyek is vissza Hirót hallgatni (vicc).
2018. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 iamaveryniceguy ***** válasza:
2018. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
7.vagyok,lehet az is, hogy poénból hallgatja:)
2018. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!