Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit éreztek akkor, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreztek akkor, amikor itt lógtok fent és válaszoltok a kérdésekre?

Figyelt kérdés

Vitatkoztok is ezerrel a kommentekben bugyutábbnál bugyutább kérdéseknél.


Kérdésem: változik ez által valami az emberek ostobaságát illetően? Csak nekem fura, hogy egy virtuális világban hadakoztok ahelyett, hogy kimennétek az utcára megismerni más embereket a való életben/átmennétek egymáshoz beszélgetni, hús-vér emberi kapcsolat formájában?


2018. jún. 9. 00:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Semmit nem érzek.
2018. jún. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nagyon is van életem ezen kívül..


Segíteni, nevetni és embereket megismerni járok ide

2018. jún. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Mizantrop vagyok. Csak olyan kerdesre valaszolok, ahol ugy gondolom hasznos velemenyem. Sokszor csak masok velemenyet olvasgatom, majd kiabrandulok az emberekbol a viselkedesuk es a gondolatmenetuk miatt.
2018. jún. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Sütkérezem felsőbbrendűségem tudatának aranyló sugaraiban.
2018. jún. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Napi 15 percet toltok itt nagyjabol, szoval semmi kulonosebbet nem erzek, reggel ebredes utan, es este alvas elott vegigporgetem az oldalt :)
2018. jún. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Jó elmondani a véleményem, bár lehet a kutyát nem érdekli... De talán néha segítek embereknek....
2018. jún. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

- Tanulnom kéne.

- Omájgád, néhányan hol élnek?

- Indulnom kéne már a kondiba.

- Kár, hogy nem ismerem az illetőt. Élőben fél perc alatt mondanék egy példát az életéből, ami cáfolj a képmutató válaszát.

- Holnap már tuti nem jövök fel.

- Mennyi beteg ember van...


Amúgy kimegyek a való életben is beszélgetni az ismerőseimmel, most is leléptem volna a lakásról, de elég nagy vihar van Pécsen, szóval lemondtuk a dolgot.

Nekem leginkább az a fura, hogy mennyire mást próbálnak néhányan előadni, mint a valóság. Ha pl. facebookon lévő emberrel ismerkedem meg, kb. ugyanazokkal a dolgokkal kapcsolatban ugyanazt a tapasztaljuk. Itt egy csomóan mintha teljesen más világból jöttek volna....

2018. jún. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Van igazság abban, amit írsz. Azonban a valóságban sem változna a helyzet, sőt: még inkább rosszabb lenne, ha a valóságban menne 1-1 vita. Párkapcsolat tekintetében amúgy is reménytelen a helyzet, szóval édesmindegy, hogy itt, vagy a való életben menne a próbálkozás.

Néha azért van jó, érdekes kérdés/válasz.

2018. jún. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Válaszolok a kérdésekre, de nem fajulok vitákba. Már megtapasztaltam itt, hogy nem érdemes anonimba vitázni, teljesen értelmetlennek tartom. Nem nézem vissza a kérdéshez érkezett válaszreakciòkat, nem olvasom privát üzeneteket sem.
2018. jún. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ez hülyeség. Tehát bárki, aki “más világból jött” és nem ugyanazt tapasztalja, amit te, az nem a valóságot mondja?
2018. jún. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!