Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit éreztek akkor, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreztek akkor, amikor itt lógtok fent és válaszoltok a kérdésekre?

Figyelt kérdés

Vitatkoztok is ezerrel a kommentekben bugyutábbnál bugyutább kérdéseknél.


Kérdésem: változik ez által valami az emberek ostobaságát illetően? Csak nekem fura, hogy egy virtuális világban hadakoztok ahelyett, hogy kimennétek az utcára megismerni más embereket a való életben/átmennétek egymáshoz beszélgetni, hús-vér emberi kapcsolat formájában?


2018. jún. 9. 00:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Van életem, egyszerűen csak van, amikor ehhez van kedvem. Egyébként meg több kategóriát is látogatok, van, amikor én kérdezek (most pl. egy másik kategóriában feltett kérdésemmel azokat a cipőboltokat próbálom felderíteni, ahol találok a méretemben jó minőséget, nem ismerek minden helyet).
2018. jún. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én azért vagyok fent, hogy kérdezzek/tudakozzak/tanácsot adjak.

Vitatkozni nem igen szoktam, mert hülyékkel nem állok le.

A hús vér kapcsolataim, pedig köszönöm szépen megvannak.

2018. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Elütöm az időt, míg hazaér munkából a párom.


Ha dolgom van, nem lógok fenn :)

2018. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én azt érzem, hogy megint egy idióta kérdezget az érzéseimről!
2018. jún. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#10: Gondolom azért neked is leesett, hogy nem erről van szó.

Ha megismerkedem neten vagy személyesen valakivel, beszélgetünk, szóba kerülnek bizonyos témák. A dolgokra valamit mondanak az emberek és kijön egy átlag. Na, a valóságban általában tök más, mint amit itt néhányan írnak. Ez egy anonim oldal, ahol mindenki úgy hazudik, ahogy akar.

Jó példa erre az, hogy itt pl. az izmos srácokat ha az első 2-3 válaszoló nem szereti, akkor a következők sem fogják. Furcsa, a valóságban majdnem minden megismert lánynak, kortól függetlenül jobban bejöttek az izmos srácok. Itt nem. A valóságban majdnem minden lány ismerősömnél próbálkoznak. Itt sokszor panaszkodik a vékony/telt/szép/átlagos/ronda lány is, hogy nála pont nem.

Nem arról van szó, hogy attól lesz valakinek igaza, hogy azt mond, amit én akarok, de elég gáz, hogy itt a válaszok többsége messze elrugaszkodik a realitásoktól. Nem véletlenül röhögve hozza szóba minden ember személyes beszélgetésnél az oldalt.

2018. jún. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!