Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lépni fog vagy csak szivat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépni fog vagy csak szivat?

Figyelt kérdés

Helló mindenkinek. Az lenne a problémám, hogy van egy pasi, aki 10 évvel idősebb nálam, és végigflörtöltük az elmúlt jó pár hónapot, de nem tudom, mi lesz belőle- ugyanis legálisan nem lehetne semmi. A gond első körben az, hogy nős, csak én ezt elég későn tudtam meg, és nem tőle. A második pedig, hogy a tanárom, aki még tanítani is fog egy ideig.

Eleinte azt hittem, ez tényleg megáll ennyinél, hogy néha kedvesebb velem, megdicsér, bókol és lecsapjuk egymás "magas labdáit"; sőt, tovább megyek, nem is gondoltam azt sokáig, hogy egyáltalán viszonozza majd az érdeklődésemet, bármilyen szinten is, hiszen túl jó pasi hozzá. De úgy voltam vele, magamat majd elszórakoztatom azzal, hogy a távolból bámulom és csodálom (igen, szoktam ilyet, ha éppen nagyon nyomorult vagyok, és csak kell valami figyelemelterelésnek). Csakhogy egy ideje észleltem, hogy már ő is úgy végigmér néha, mint akinek kiesik a szeme (pedig már nem is öltözök olyan kihívóan, mint az elején, amikor még azt hittem, szingli), és furcsamód emberileg is kezdett a kapcsolatunk "mélyülni", vagy hogy fejezzem ki magam, mert egy munka kapcsán dolgoztunk már együtt, és tudom, hogy sokra tartja az eszemet, pont úgy, ahogy én az övét; pár dologban már a véleményemet is ki szokta kérni, és szinte példának állít több esetben is a csoport elé. És itt kezdődnek a problémák: semmilyen olyan jelet nem adott, amivel megszabta volna a határokat nekem, csak azt tudom, hogy a személyes témáktól mind a ketten távol tartjuk magunkat, de ő a legjobban- tehát egyfajta érzelmi távolságot azért tart. Mégis bármikor számíthatok rá,mindig elérhető, ha tanulmányi gond van (legalábbis nekem), és...egy elég váratlan pillanatban burkoltan közölte is velem, hogy amúgy szívesen lefeküdne velem. Nem így, ennél sokkal szofisztikáltabban, de félreérthetetlenül nekem mondta, mert végig az én szemembe nézett, pedig nagyobb társaságban voltunk. Sőt, már volt, hogy egy kifejezetten szerelmi témájú tananyagot éppen velem akart megvitatni, senki mással.

Ha beszélünk, mindig nagyon közel hajol hozzám, és volt már, hogy meg is érintett. Igen, mondják páran, hogy nem vagyok rossz nő, sőt, de nem hiszem, hogy ennyire, hogy jobban érdekeljem, mint a felesége (kivéve azon a bizonyos téren).

A kérdésem a következő lenne: mennyi rá szerintetek az esély, hogy előbb-utóbb a célozgatásokat felváltják a tettek, mert teremt rá alkalmat? Mennyire kellene ettől "tartanom" ezek alapján? Mert rengeteg közös van bennünk, ahogy megismertem, és sajnos, mint gondolom már kiderült a leírásokból, bele voltam esve végig, mint ágyú a szakadékba, de most már próbálok belőle kigyógyulni, mert igyekszem racionalizálni a dolgokat. Tudom, mi az a tisztesség, és egy párkapcsolatba, főleg egy házasságba sosem tolakodnék be. Ezért is próbáltam már többször elkezdeni vele egy nagyobb távolságot tartani, de ő mindig valahogy visszahúzott az enyhén szólva is sokkoló gesztusaival vagy kijelentéseivel. Mindig pont akkor, amikor már szabadulnék ebből a valamiből, ami kezdi átlépni a tűréshatáromat. Félek, mi lesz akkor, ha egyszer már nem tudok tovább hárítani-csak azt nem tudom, hogy ez mennyiben reális, vagy csak egyszerűen túlságosan megviselt ez a túl hosszúra nyúló, csiki-csuki játék. Előre is köszönöm, ha tud valaki valami okosat mondani erre a katyvaszra.



2018. jún. 10. 02:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a fenébe. Először is azért mert nős. Másrészt pedig azért hagyd, mert egyértelműen nem akar lépni, fél a lebukástól. Egyébként valamit biztos nem kap meg otthon és most jól szórakozik veled, imponálja, hogy téged érdekel. De semmi több. Szereted is ezt az embert nyilvánvaló meg nehéz elfogadni a tényt hogy nem viszonozza, de, ha látod hogy csak szórakozik veled akkor küld el melegebb éghajlatra és keress olyat aki facér és megbízható.


27/l

2018. jún. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Reméli, hogy beleesel, és párszor megfektethet, mielőtt rátértek arra, hogy ő egyébként nős.

Akkor egész biztosan megkapod a szokásos cumit, hogy a házassága boldogtalan, csak azért nem válik, mert.... te pedig boldogan bekapod, mert elhiszed, hogy ha elèg készséges vagy minden téren, akkor téged választ.

Aztán azon kapod magad egy szép napon, hogy a legszebb èveidben szerető voltál, és te otthon bőgsz magányosan, amíg ő otthon boldogan jàtszik a gyerekkel és a -féleségével alszik összebújva.

2018. jún. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, pontosan ezekre a kezdő lökésekre volt most szükségem ahhoz, hogy elkezdjek belőle kiábrándulni. :) Amúgy már elkezdtem, mert épp az egyik barátnőm világított erre rá, hogy mennyire tisztességtelen ez az egész, aztán elkezdtem jobban belegondolni, és innen jött a kérdés ötlete is. Egyébként soha nem lennék a szeretője, mert ennél többre tartom magamat is, a feleségét is, csak tudom, hogy ha lett volna konkrét közeledés, akkor nehezen utasítottam volna vissza, csak kíváncsi voltam arra, ez egyáltalán mennyire esélyes. De azt hiszem, van egy előnye annak, ha az ember a fejében él: csak feleannyira tudják összetörni, mint a valóságban tennék, hiszen megoldja azt magának, még mielőtt bármi konkrét történhetne. :)
2018. jún. 11. 00:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülök, ha úgy döntesz nem mész bele a játékba. Ez egy nagyon veszélyes játék, amiből szerintem mindenképp te jönnél ki rosszul. Gondolj csak bele, ha veled menne félre. Te lennél a gonosz perszóna, aki szétbarmolt egy családot, vagy tényleg sosem derülne ki, szépen visszamegy a feleségéhez meg a gyerekeihez te meg siratnád, hogy átvert, mint ahogy az előző válaszoló írta.


Ha ennyire gerinctelen, hogy a felesége mellett veled flörtölget esetleg félre is lép, akkor valószínűleg, ha összejönnétek, együttélnétek, ugyanezt eljátszaná veled is.

2018. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem fogok belemenni, ez most már biztos, mert egyre jobban kezdek meggyőződni róla, hogy ennek tényleg nem lehetne semmilyen megnyugtató, vagy akárcsak jó következménye sem. Nem tudok elképzelni pozitív végkifejletet, hiszen itt nagyon komoly kötöttségekről beszélünk...de tudom, hogy ha a tanév akárcsak egy hónappal is tovább tartott volna, bajban lennék. Mert ugye van az a mondás, hogy lassú víz partot mos... A jelek szerint az én partomat csak nagyon lassan, és szerencsére szeptemberig van időm visszahordani a hiányzó homokot. :) Ezen leszek minden erőmmel, de azt hiszem, menni fog. Már most is sokkal könnyebb, hogy nem látom egy ideje.
2018. jún. 12. 23:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nagyjából ugyanez után 4évvel hozzámentem. :) Ellenpélda is legyen,hogy működhet is. Köztünk 10+ év van.
2018. júl. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6, akkor te nagyon szerencsés vagy :) Bár gondolom, a válás körüli időszakot nem volt egyikőtöknek sem könnyű átvészelni...

Én amúgy tudom magamról, hogy nem vagyok az a típusú lány, akiért bárki borít bármit is. Úgy szoktak velem lenni a férfiak, hogy csininek csini, de annyit nem ér, mint a karrier vagy a nyugalom...:) szóval nincsenek illúzióim.

2018. júl. 4. 08:39
 8/8 anonim ***** válasza:
En csak azt nem értem, hogy hogy nem lehet azt rögtön levágni, hogy valaki nős-e vagy nem. Mármint levette a gyűrűt direkt? De komolyan kérdezem.
2020. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!