Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon tetszik de rémesen buta?

Figyelt kérdés

Nem régóta ismerkedek egy lánnyal, aki külsőre nagyon tetszik, valami úgy megfogott benne. Később viszont kiderült, hogy durván buta. Nem lehet vele komolyabban kommunikálni, mert alap szavak jelentését sem ismeri. Mondok néhány példát, ami sokat látott emberként is meglepett: Nem tudja leolvasni az analóg órát, igazából azt sem tudja mi az, hogy analóg és digitális óra. Nem tud biciklizni, ami nem butaság,csak nekem a mai világban furcsa.Nem tudta, hogy a Balaton pontosan az ország melyik részén van,olyat is mondott amikor a Balcsiról volt szó, hogy nem akar odamenni, mert nincs kedve egy nyaralás miatt 3000kmet utazni (?).Azt hitte, hogy Ázsia egy város.

Mióta messengeren is beszélünk az is kiderült számomra, hogy nem tud helyesen írni. Simán leírja a tetszik szót úgy, hogy teccik meg a menj szót úgy, hogy menyj és kb.minden üzenetében van hiba, ami biztos nem elírás.

Ami még ledöbbentett, hogy saját elmondása szerint 17 évesen fejezte be az általános iskolát és ezzel nincs is szerinte semmi gond, hogy őt idézzem "ez van."


A kérdésemet azért tettem fel, mert tényleg tetszene a leányzó, de kapcsolatot nem tudok így vele elképzelni,sőt néhány napja azt veszem magamon észre, hogy szexuálisan is alább hagyott az érdeklődésem.


Szerintetek van rá esély, hogy kicsit okosodjon még?

22 éves egyébként


2018. jún. 10. 08:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem te is tudod a választ.
2018. jún. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen. Hagynom kellene, de közben valamiért mégis keresem a társaságát.

Meg nem is tudom hogyan építsem le, hogy ne legyen sértő.

2018. jún. 10. 08:09
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Szerintetek van rá esély, hogy kicsit okosodjon még?


Esély biztos van rá, de én még nem láttam olyat, hogy aki a nyolc általánost is alig tudta kijárni, meg tényleg sötét, abból egyszer csak atomfizikus lenne. Ne reménykedj, vagy így fogadd el, vagy egyszerűen keress mást, nem kell olyannal összejönni, aki nem jön be.

2018. jún. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Csoda, hogy még nem csinálták fel a csajt valami kamu dumával, hogy ez a kis fehér dolog nem árt ám, ha a nunidba folyik meg stb. :) Egy nőnek nem kell túl okosnak lenni, mert akkor baj van, de ez a szint már nem jó, amit írsz, mert ennyire buta embernek én nem keresném a társaságát tuti, még ha szép is max. megdugnám azt ennyi.
2018. jún. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
szerintem tartsd meg a csajt! szexre még jó! meg legalább tudsz röhögni jókat a butaságán!
2018. jún. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Legalább aranyos/kedves?

Amúgy okosodni nem igazán fog, mivel minél kisebb az oktatása egy adott személynek annál kevésbé lesz egy általános ismerete a világról(és kevésbé lesz nyitott). Értsd, lehet jó szakember az adott területen, de valószínűleg politikáról, gazdaságról, fizikáról vagy történelemről kevesebb eséllyel beszélgetsz el vele mint egy kicsit magasabban képzett emberrel.


Neked kell eldönteni hogy ezen képes vagy-e túltenni magad. Ha rendkívül kedves/aranyos akkor még szerintem megér egy esélyt, de ha képes beflegmulni akkor kuka.

2018. jún. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Amit írtál, az látszik, őt ez nem zavarja. El van a kis világában, nem is akar többet. Érezné, többnek kéne kenni, még simán lehetne egy általánosan művelt. Akár, elfogadható felség is, de ő ettől nem akar több lenni.

Majd valaki csinál neki gyereket, és marad végérvényesen ezen a szinten.

2018. jún. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Dugd meg, aztán hagyd ott!
2018. jún. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

A te kérdésedben is több helyesírási hiba van, javítom: alapszavak, alábbhagyott (ezeket egybeírjuk!), plusz több vessző- és kötőjeles hiba.


A válaszom, hogy nyilván nem érdemes folytatni a csajjal.

2018. jún. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet betegség is,nem kizárólag butaság. Ha az analóg órát nem isneri fel gondja lehet a számokkal is. Nekem is van ilyen ismerősöm. A pénzhez sem ért,mozgáskoordinációs zavara van,és később végezte el a sulit,matekból felmentve. Ezt fontos lenne tudnod. Ha buta,fejlődhet,de ha beteg,akkor csak rosszabbodhat. Pl sosem lesz igazán munkaképes,legalábbis a feladatok többségére alkalmatlan.
2018. jún. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!