Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tetszik egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy fiú de egy bunkó, drogos, züllött, buta senkiházi?

Figyelt kérdés

Mit tegyek? Annyira tetszik az arca.


Látszik rajta, hogy normális intelligens ember lehetett volna, vagy még talán lehetne (ha nem teljesen menthetetlen) ha nem szívja szét az agyát.

22 éves.

De kora tinédzser kora óta drogozik, meg ilyen nagyon alpári buta cigány alja haverjai vannak és ebben szocializálódott.

Ő nem cigány.


Olyan szép arca van, finom vonásai meg minden, mintha egy festményből mászott volna elő komolyan, annyira nem illik ebbe a közegbe, úgy lennék a megmentője. :(

Mi tegyek? Annyira gyönyörű. :'(

Ráadásul ha így folytatja, szerintem élni sem fog sokáig.

21l


2018. jan. 21. 00:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel
2018. jan. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mennyire érné meg neked. Ő drogozik, függő ez egy elég súlyos ellenérv.

Neked mennyit ér a saját időd?

Képes lennél beengedni az életedbe annak a tudatában, hogy mi lesz, ha csak kihasznál, te megkedveled vagy beleszeretsz, aztán viszi a cuccaidat pénzzé tenni amit majd drogra költ?

Meg eleve a közege. Ki tudnád belőle szakítanj? Hogyan?

2018. jan. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy nyissa ki a száját, és nézd meg a fogait. Ha olyan kábítószeres mint a többi, akkor nem fog tetszeni a látvány, és a fiú se.
2018. jan. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szép fogai vannak. Pont ez az, hogy nem látszik rajta, hogy mennyire pusztítja magát.
2018. jan. 21. 00:17
 5/21 anonim ***** válasza:

21 vagy, inkább gondolkozz a saját jövődön, amit egy ilyen srác valszeg elkezdené tönkretennj.

Vagy téged is belerángatna.

Vagy meglopna, kihasználna.

Egy drogfüggő nagyon nehezen tud leállni, bármikor visszaeshet és ha még nagy nehezen hosszasan és fárasztóan talán sikerülne..talán (bár nem fog), akkor is ott a kockázat, hogy visszaesik.

2018. jan. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos örülne neki ha "megmentenéd".. ez olyan kb mint amikor a királylány megcsókolja a békát és az herceggé változik, majd boldogan élnek.. ja,nőj fel Barbie,mert a te mesédnek csúnya lesz a vége..
2018. jan. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Tönkre fog tenni attól félek. Hagyd.
2018. jan. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ne kövesd el ezt a hibát, felejtsd el...

Nekem volt egy 1 éves távkapcsolatom.

Nincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe, pedig 3 év telt el, azóta családom van, ami tudom, hogy vele nem lehetett volna sose, mert egy drogosnak nem akartam szülni, a gyerekem felügyeleti jogát kockáztatni, sem végignézni, ahogy szép lassan teljesen tönkreteszi magát.

A havi 1-2 hétvége, amiket együtt tudtunk tölteni, is ezzel telt, és én is vele együtt csináltam olyankor...

Az utolsónál már hivatalosan nem voltunk együtt, akkor olyat váltott ki mindkettőnkből, amit azóta sem tudok kiverni a fejemből, és 3 év után is szeretném azt a napot meg nem történtté tenni, de nem lehet sajnos...

Akkor lezártam a dolgot, bár éreztem, beledöglök, és utána nagyon szétcsúsztam, hónapok kellettek, hogy helyrejöjjek.

Én azóta semmihez nem nyúltam, egy füves cigit nem szívtam el, pedig lett volna rá lehetőség... Ő valószínűleg tolja a mai napig, bár anno sokszor hajtotta, le akar szokni, de aki függő, az sosem fog leállni. Max ígérget, vagy megállja kis időre, aztán kezdi előlről.

Akiket ismertem, és cuccoztak, mind így volt. Párszor lenyomták az "én már nem csinálom" dumát, aztán persze mindről kiderült, hogy a "nem csinálom" csak idő kérdése...

2018. jan. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb megoldás: jöjj össze vele, és meglátod, mennyire ostoba ötlet ilyen fazon után ácsingózni & ki is szeretsz belőle!


"Ha ki akarsz ábrándulni az oroszlánból, keresd fel a barlangjában."

2018. jan. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, amíg még tudsz! Megmenteni úgysem lehet egy ilyen embert. Tapasztalatból mondom.
2018. jan. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!