Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell megindokolnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell megindokolnom, hogy miért nem akarok ismerkedni vele? Mire jó ez?

Figyelt kérdés
Rám írt egy lány a társkeresőn úgy, hogy szinte semmi infó és kép nem volt róla. Kértem képet, és amikor átküldte, megállapítottam hogy abszolút nem az esetem, és megírtam, hogy nem szeretnék ismerkedni. Erre jön a levél, hogy írjam meg hogy miért, indokoljam meg. Ennek mi az értelme? Nem mindegy miért, semmit nem fog változtatni a dolgon, nem igaz? Írjam meg hogy nem tetszik?

2018. jún. 10. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, írd meg neki. Sokkal jobb tudni, hogy mi az, amit rosszul csináltunk.
2018. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

"Miért kell megindokolnom, hogy miért nem akarok ismerkedni vele? Mire jó ez?"


Mert sérti az önérzetét a nemleges válasz.

2018. jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem lehetsz annyira korrekt, hogy megírod neki, hogy bocs, de kép alapján nem őt keresed.
2018. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Pasik ugyanezt csinálják sokszor.
2018. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
"Sokkal jobb tudni, hogy mi az, amit rosszul csináltunk." - Azzal nem csinálsz rosszat, hogy valakinek nem tetszel, ez van.
2018. jún. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Férfiként is jó tudni szerintem, hogy miért utasítottak vissza...
2018. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

" és megírtam, hogy nem szeretnék ismerkedni."


Nem éppen ezt kellett volna írnod neki kérdező.Ez pontosan olyan válasz, ami további kérdést(seket) szülhet a lány részéről.

Ugyanis:

-az ember azért van társkeresőn, hogy ismerkedjen

-addig hajlandónak mutatkoztál ismerkedni, amíg nem kaptad meg a fényképét, utána érdekes módon már nem. :D


Helyes válasz:nem talállak vonzónak a magam számára, így veled nem szeretnék a továbbiakban ismerkedni.

Nem ártana az őszinteség, egyenesség műfaját elsajátítani, enélkül mindig így fogsz járni.

Így is megbántódhat a másik fél, de legalább neked tiszta lesz a lelkiismereted.A többi az ő problémája.

2018. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk,ha kép küldése után valaki azt mondja,hogy nem szeretne ismerkedni...szetintem tök egyértelmű. De megírhatod neki,hogy nem az eseted. Csak sajnos 80% esélyed van rá,hogy még ő lesz megsértve,mert őszintén megmondtad.

Nekem eddig csak olyan volt,hogy aki magyarázatot követelt,sosem tudta elfogadni az indokot. Mert felszínes vagyok meg ilyen meg olyan r*bi. Az előtt két perccel meg még szimpatikus,csinos stb..dehát nyilván ő is a külső miatt írt rám..na mindegy:D

2018. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tarskereso olyan mint a disco .. 1% ha komolyra fordul a tobbi csak kalansig jut el.
2018. jún. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Bétó apó ***** válasza:
89%
Úristen, ha én össze tudnám számolni hányszor utasítottak el...indoklás nélkül. No meg még elutasító válasz nélkül... A vonzódást, szimpátiát, a tetszést nagyon sokszor nem is lehet megmagyarázni, ebből fakadóan úgy gondolom, tökéletesen fölösleges ezt megindokolni, és indoklás nélkül is el kell fogadja az elutasított. Ugyanis teljesen mindegy mi az ok, a végeredmény ugyanaz, valamiért nem kellettem a másiknak, ennyi. Legfeljebb tanulságnak lehetne jó, de ugyan milyen tanulsággal szolgálhat az, ha a másik szemében nem vagyok elég szép, csinos, jóképű, sármos, izmos stb. Semmire nem megyek vele, így aztán szerintem fölösleges az indoklás, és az indoklás kérése, szükségtelen további írogatás csak.
2018. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!