Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szörnyen rosszul érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyen rosszul érzem magam egy lány miatt, ugye leszek még boldog az életben?

Figyelt kérdés

20 vagyok, és úgy néz ki vége az első "kapcsolatomnak" egy lánnyal.

Ő volt az első, akit a nagy szerelemnek érzek most, mivel előtte még nem volt senki, egy ilyen lányra vártam mint ő, mindig. Egy darabig szép is volt minden mára azonban már nem érdeklem őt. Nekem ő kellene, de ha én neki nem akkor ezt nem tudom megváltoztatni, nem tehetek mást mint akkor elengedem.

Rettentően el vagyok keseredve, egész nap olyan vagyok mint akinek meghaltak a szülei.

Ugye ez el fog múlni és lesz ettől jobb is az elkövetkező években?

Azért félek mert mi a garancia, hogy lesz és nem fogok még 5-6 éveket teljes magányban tölteni mint ahogy eddig.



2018. jún. 10. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Sokkal jobban kijonnel a dologból, ha innentől fogva nem kötődnél érzelmileg egyetlen lányhoz sem, csupán azt szinlelned.
2018. jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudok ilyet tenni. Ha nagyon szimpatikus az illető akkor hamar képes vagyok hozzá kötődni. Szerintem ha valakivel tényleg minden jól menne és neki is jó lennék, én elvenném feleségül akár már a következő lányt is.

Nem vágyom hódításra meg rengeteg trófeára, csak egy valakire.

Viszont az is igaz, hogy nagyok az igényeim is, és nem teszi meg bárki.

2018. jún. 10. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:

"Rettentően el vagyok keseredve, egész nap olyan vagyok mint akinek meghaltak a szülei."


Azért ahhoz ne hasonlítsd. Majd ha átéled, rájössz, hogy egy lány ill. kapcsolat vége ehhez képest semmi. Lehet még vagy ezer nőőő d az életben..

2018. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó... Persze, hogy túlzás és Isten őrizz. Csak próbálom érzékeltetni, hogy tényleg fáj nagyon.
2018. jún. 10. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:

"Rettentően el vagyok keseredve, egész nap olyan vagyok mint akinek meghaltak a szülei."


Nekem, meghaltak már a szüleim, de nem egy borzasztó dolog.

Az sem, ha elhagy valaki.

Majd túl lépsz rajta és jön a következő.

2018. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!