Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti elvárnátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elvárnátok, hogy felnőtt korotokban a férjetek/élettársatok tartson el, vagy ti is dolgoznátok?

Figyelt kérdés

Lányok! Ti elvárnátok, hogy felnőtt korotokban a férjetek/élettársatok tartson el, vagy ti is dolgoznátok?Pl ha lenne még 2 gyereketek.Tudom, hogy korai még, dehát pont ma beugrott ez a gondolat, és gondoltam már megkérdezem.

Kort is írjatok, fiúk is írhatnak tapasztalatokat/stb...


17/F


2010. jún. 16. 12:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
ne ezen gondolkodj, még gyerek vagy.
2010. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
A munka ertelmet ad az eletnek. A szolizas kevesbe.
2010. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én a saját környezetemben pont fordítva látom. Szal ismerek pár családot, ahol a férfi fizetése bőven elég lenne mindenre, a nőnek nem kellene dolgoznia, de mégis csinál valamit. Valami kis munkát, ami neki inkább hobbi, mint meló (az egyiknek kis virágboltja van, a másik lakberendez, stb.), de legalább megvan a tudat, hogy ő is csinál valamit. Meg ha a férfivel történik valami (meghal, elhagyja), akkor legalább nem fog ott állni egyedül a nagy semmiben.

Jó biztos vannak bőven olyan kapcsolatok is, ahol elvárják, de szerintem egy normális nő nem fogja azt várni.

De még én is fiatal vagyok ehhez :P

17/F

2010. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Mert, miért ne?! :D

Mindenre gondolni kell....szerintem még mindíg jobb, mintha lesz*rnám az egészet:)

Amúgy ha bejönnek a számításaim, sajnos csak kb 100 E. körüli fizetést kapnák kézhez, fősuli szerintem esélytelen,mert lusta voltam sajnos, és mostmár hiába kapkodok.. úgyse tudnám jól megírni az érettségit:S:S(bár ki tudja...)

2010. jún. 16. 12:50
 5/24 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy gondoltam,hogy egy nő tudjon anyagilag független maradni,mert soha nem lehet tudni,hogy mikor marad egyedül,és akkor kellemetlen,ha nincs jövedelme.A mai világban ilyet nem lehet elvárni a senkitől.
2010. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
szóval te arra hajtasz, hogy eltartsanak? sok sikert hozzá......
2010. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
21%
Igen, az erettsegi az oriasi hivas. Egy jol kepzett majom megirja barmelyiket otosre. Emelt szinten lehet, h becsuszna egy negyes szegeny Csitanak :(
2010. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
1 fizetésből szted meg lehet élni?? még 2-ből is alig-alig. :S ugyh persze, h dolgoznék.
2010. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%
12:54 ha már ilyen nagy a pofád, neked a nyelvtan vagy az infóérettségi volt ekkora kihívás? Azaz nem is tudsz az ékezetek létezéséről, vagy nem tudod beállítani őket egy (gondolom, külföldi) billentyűzeten?
2010. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

mert ha nem dolgozok, nem lesz nyugdijalap.. és akkor mit csinalok majd öregkoromban??


20, l

2010. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!