Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha ti járnátok egy lánnyal de külföldön dolgoznátok milyen gyakran beszélgetnétek vele? Hogyan tartanátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mert 2-3 naponta írok smst de én ezt is kevésnek tartom, de azt hallottam hogy már azt is zavarónak tartja, és csak unva ír vissza, persze lehet hogy csak pletyka. Vagy ez a normális?
2011. szept. 2. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Ha külföldön dolgoznék akkor ottani lánnyal járnék. Ha valamiért mégis lenne magyar barátnőm, félrekúrnék.
2011. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap beszélnénk skype-on, vagy valami hasonló programon. Nem bírnám ki, hogy akár csak 1 napig is ne halljak semmit a szerelmemről.

22f

2011. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a pletykákra ne hallgass, kérdezd meg tőle.. ha én lennék ilyen helyzetben, minden nap beszélnék a pasimmal..
2011. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2naponta minimum valamilyen uton, és szuroprobaszeruen rádállitanám 1ik legjobb barátom ha tényleg annyira szeretnélek amugy, lehet én is megprobálnám jol érezni magam kint is ha olyan kapcsolatom lenne mint jelenleg van.....

19/F

2011. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
" és szuroprobaszeruen rádállitanám 1ik legjobb barátom " - ez nekem nevetséges.. minek ezt??????
2011. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat. Azt hittem hogy csak én várok túl sokat amikor naponta írtam smseket, de nem válaszolt csak 3 naponta. Mivel a pasik sok mindent máshogy kezelnek azt hittem én várok túl sokat. Azért köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 2. 19:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ugy értettem tisztelt válaszado hogy ha én kint vagyok dolgozni angliába 3honapig 2-3szor megkérdezem 1 ik haveromat aki 1 társaságban szokott velünk bulizni hogy nem volt e valami? de bocsi te biztos nem szerettél még annyira senkit hogy ne legyen benned 1fajta féltékenység mert annyira tökös vagy

igen is 1 fiu is érezhet valamit

19/F

2011. szept. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
eleve lány vagyok, ugyh nem lehetek tökös :)
2011. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amugy en mar ott szakitanék vele, h ki akar menni.. nekem az már nem kapcsolat....
2011. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!