Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi kegyetlen lenne a világ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi kegyetlen lenne a világ?

Figyelt kérdés

Három hónapot randiztunk(előtte már ismertük egymást), ismerte a gyerekeim, minden szép volt.

Pénteken, 3hónap után lett alkalmunk, hogy együtt legyünk(ne rohanjunk utána, jaj mennem kell...)

Ma hívtam volna, és azt mondja be a kedves hang, hogy a hívott számon előfizető nem kapcs... tiltva viber, fb.


Miért? Ennyire nem érdemlek meg egy akár átlátszó lekoptatást se.


2018. jún. 10. 16:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
3 hónapot várni a szexxel??
2018. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%

Nem a világ, hanem egy ember.


Az általam megismerni kívánt nők többsége sem csinál lelkiismereti kérdést az átlátszó lekoptatásból (sem).

2018. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Az az ember eddig a pontig a világ volt.


De ha körbe nézek, akkor sajnos ezt lehet látni.


És látom nem érted, konkrétan megszűnt az általam ismert telefonszám, minden ismert elérhetősége tiltva. Kérdezem én, ennyit érdemel az, akinek szerelmet hazudsz. Tőlem azt is mondhatta volna, bocs nem fog menni mert nagy a pcsád. Vállat vonok, és tovább lépek, így meg annyit érzékelek az egészből, hogy kidobtak, mint egy használt szemetet. Érezhető a különbség?

2018. jún. 10. 16:50
 4/23 anonim ***** válasza:

Valószínűleg te is egy lehetőség voltál addig, amíg talál egy jobbat, akit rövid idő után megtud dugni és nem kell annyit szervezkedni ehhez.Kevesen rendelkeznek nagyfokú türelemmel kérdező, ezt bele kell kalkulálni.A kevésbbé türelmesek nagyobb részt csak a szex miatt ismerkednek és ebbe minden ráfér a pofájukra.

Lépj tovább, lesz más előbb-utóbb, ahogy neki is lett.Egy a lényeg, hogy ilyen"lezárás" után ne dőlj be többé az ilyen alakoknak.Igencsak visszaélnek vele.

2018. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Ez alatt a három hónap alatt, volt, hogy nálam aludt. Mint valami személyi testőr, értem jött a munkahelyemre, és hazahozott, összabújva aludtunk(egyik nap pm1030ig bent voltam a munkahelyemen, aggódott, így max pm8kor "hazarángatott", hogy ne robbanjak le), 4esben mentünk kirándulni, fantasztikusan összehaverkodott a fiammal pl.


Szóval akkor milyenek az "olyanok"? Eladja magát, mint csodapasi, aki ragyogtatja a nőt, neveli más kölkét, csak, hogy pnát kapjon?

2018. jún. 10. 16:59
 6/23 anonim ***** válasza:
Pont ez az: Egy csodapasit akartál. Az illető csodapasi volt, de talált helyetted egy csodanőt.
2018. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mint írtam, minden ráfér a pofájukra, hogy dughassanak.Amennyiben ez nem jön össze könnyen, gyorsan, akkor továbblépnek.Ez a pasi is ilyen volt, a lelépése is erre utal.Sok ilyen van, te is kifogtál egyet.De azért vannak tisztességesebbek is, csak nehezen találhatók meg.
2018. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Csak innentől kezdve, akkor hogyan nyissak majd.

Ha egy ismerősben is ilyet csalódsz, akkor egy idegennel.

Vajon mennyit ér egy dugás, ha úgy vesszük, akkor ez neki nagyon sokba került. És ennél alább ne adjam el magam.

2018. jún. 10. 17:18
 9/23 anonim ***** válasza:

"Ha egy ismerősben is ilyet csalódsz, akkor egy idegennel."

Rossz emberismerő vagy. Ennyi. Szerintem még saját magadat se ismered, akkor hogy várhatod azt el, hogy a másikat megismerd normálisan?


Te választottad őt, viseld tetteid után járó következményeket.


Foglalkozz önismerettel, zárd le a múltat, olvass pszichológiai, párkapcsolati témában könyveket.


És nem a világ sz..r, te választottál EGY sz..r alakot. Ennyi.

Ebből biztos, hogy tanultál, következőleg meg nem esel bele ugyanebbe a hibába, és elkezded fejleszteni magad.

2018. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

A világ nem kegyetlen, de ez a pasi... nem illetem jelzőkkel, oké? Nagyon durva, amit veled tett. Komolyan, ez a legalja, nagyon sajnálom, hogy ilyet tett, három hónap sok idő.

Tedd magadat túl rajta, idővel találsz egy gerinces férfit, aki szeret téged, a gyereked, tisztel téged, többre tart téged egy dugásnál.

2018. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!