Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mas is van igy? Vagy nekem...

Mas is van igy? Vagy nekem rossz az életem ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok átlagos (talan egy kicsit alatti) anyagi haterbol jövök...

Az apám alkoholista es cigi függő.. Hiaba mondtam neki h mennyit sporolhatna vele nem érdekli.

Az osztálytársaim mind kogazdagok es ezzel nem tulzok!!

Vannak ott milliárdosok meg milliomosok akiknek mar most kulon házuk van.. Nem vagyok az az irigykedo fajta de ez nekem sok 😞 mindennap tobb százezer ftot költenek es borzalmas nézni 😞 emellett mindegyik szellemileg egy vissza matadot suttyó persze én se vagyok jobb mert most iteljezem felettük de az elet akkor is igazságtalan.. Hulye vagyok semmihez se érte de apám sikeres valalkozo igy nem kell dolgoznom.. Ezt szajkozzak es büszkék erre.. Ha én lennek az apja én kitagadnam.

Néha néha vannak anyagi gondjaink..

De egy idő utan megoldódik de felek hogy nem viszem semmire mert nem lesz penzem egyetemre 😞

Depreszios vagyok es rétegek a jovotol ezert megfordult a fejemben az öngyilkosság mint egyetlen es lehetseges megoldas..

Persze tudom hogy az úr szerint boldogok a lelki szegények meg .... De akkor is, én ezt mar nem igy latom. Ha volt/van isten akkor mar reg lelépett es az embereknek adta a Földet 😞 ahol kegyetlen emberi törvénye szerint el mindenki..

Kezdem feladni a reményt.. Nem hinnem hogy valaha is jo lenne majd az életem..

Masok semmit nem csonalnak de olyan luxusban elnek h ha mar arra gondolok akkor pityergek ami nem tudom mennyire kinos fiu létemre..

Helyesnek tartanak es eros fiu vagyok de egyszer volt egy bnőm aki miatt szakitottam mert o gazdag volt es nem hittem hogy barmit is adni tudtam volna neki... En mar isszetortem. Nem ertem a vilag működését.

Az öngyilkosság segit??

Vagy van valami mas mod a megoldásra??

Szakemberhez nem akarok menni mert az csak plusz hond lenne "itthon"..

Mit tegyek??



#rossz #élet #gonosz #Kegyetlen vilag
2016. márc. 22. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez milyen nyelv akart lenni?
2016. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kinai magyar orosz keverek..

Van valami mas hozzászólás??

2016. márc. 22. 14:13
 3/13 anonim válasza:

az öngyilkosság nem segít semmin!

pénz nélkül is elérhetsz bármint, bár így valóban sokkal nehezebb. keress álmokat, célokat amik átsegítenek a nehéz napokon.

2016. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nekem is voltak ilyen osztálytársaim, az 5 éves osztálytalálkozón még ugyanolyanok voltak, de a 10 évesen már eléggé leamortizálódtak. Egyrészről az apjuk cégét átvenni nem olyan könnyű és nem is nagy sikerélmény. Hiába a pénz, sőt még ettől rosszabb is, nem értékelik az olyan dolgokat, mint a kirándulás, piacozás, munka.

Edzél komolyan, street workout, később jól jön

Havi 40ezer + diákhitel elég az egyetemre, de anélkül is simán lehet jól élni, főleg külföldön.

2016. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Kettes:

Te Disney meséket nézel 0-24 órában?

az álmokkal meg felhőkön járással csak magadat hülyíted,és nem oldasz meg semmit.

2016. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne vedd sértésnek, de a gondolkodásoddal és az értékrendeddel óriási bajok vannak.

Roppant mód pénzcentrikusan látod a dolgokat.

Tény, hogy a pénz egy jelentős dolog. Főleg a hiánya. De azért szerencsére korántsem csak ebből áll az élet.

Próbálj meg mást is meglátni az életben, ne csak a pénzt!

Sőt, tudod, az igazi szerelem nem pénzfüggő. Aki tényleg szeret, az nem attól fog szeretni, mert anyagilag adsz neki valamit. Hanem azért, mert érzelmileg adsz neki valamit.

Az pedig, hogy szerinted a szakember felkeresése csak teher otthon, de ha megölöd magad, az nem... hadd ne fejtsem ki, miért óriási logikai bukfenc!

2016. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De a lányoknak kellenek dolgok h kifejezd vele az érzéseidet.. En csak rajzolni tudok de szerintem nem örülne ha mindig egy gyonyoru egyedi rajzot kapna..

Igaz nem penz fuggo de ez egy olyan dolog h inkabb legyen tobb mint kevesebb.. Az öngyilkosság tenyleg hulyeseg ez ten.. Koszi a gyors válaszokat maradtak a célok es az igaz szerelem lehetősége..

Kerdes: A lányok jonnek oda hozzam szoval nezzek ki valahogy de ezé a lányok többnyire mind kiegtek belul ami elkeserítő 😞 nem hinnem h van olyan normalis csinos lany aki bele szeret egy ilyen fiuba...

2016. márc. 22. 15:01
 8/13 Stark2000 válasza:
Csak ehhez szólnék hozzá, hogy nem örülne neki egy lány, hogy egyedi rajzot kap? Hát.. nekem a barátnőm szereti, ha romantikus dolgokkal kapcsolatban rajzolok valamit (van 2 rajz, ami kint van a szobája falán, és rólunk rajzoltam). Pl. minket egy parton.. mondjuk nem vagyok profi, hiába rajzolok 6 éve, eléggé hülyék az alakzatok, így meg nem túl realisztikus a normális árnyékolás és "atmoszféra" mellett. Szerintem ha valakinek valami egyedit rajzolsz, amik érzelmekből jönnek, simán jó. :D Hiába kis dolog, legalább saját kezű (és szerintem ez többet ér, mint egy megvett aranynyaklánc..).
2016. márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem vagy gazdag, még nem lenne baj. De írástudatlansággal, igénytelenséggel és önsajnáltatással kombinálva tuti vesztes vagy. Tanulj már meg írni, ez a minimum, enélkül normális munkahelyed sem lesz, mert úgy vágják ki a helyesírási hibáktól hemzsegő önéletrajzodat a kukába, hogy öröm lesz nézni. Amit jól írsz le, azt is félregépeled, rossz nézni. A lányok értelmesebbje is elutasítja az ilyen bemutatkozó leveleket, csak mondom. Szedd össze magad, senki nem fog megmenteni, mivel senkit nem érdekelsz: a sorsodért egyetlen felelős ember te magad vagy. Otthoni rinyálás helyett DOLGOZZ magadon.
2016. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Telefonról vagyok azert gepelhettem el amit sajnalom es most elegge szet szort is...

3 nap alatt összesen 10 orat aludtam... Nem tudom mit tegyek de nem tudok tobbet aludni 😐

2016. márc. 22. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!