Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok inkább hagyják szenvedni a párjukat és nem teljesítik fétises vágyaikat?

Figyelt kérdés
Miben már egy sima fétis mint az orál?
2018. jún. 10. 21:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
89%
Tökfőzeléket enni sem trauma, de miért csináljam, ha nem szeretem és nem akarom?
2018. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert szexben nem szabad olyat csinálni, ami nem esik jól, egy párkapcsolatban a szex nem szolgáltatás, hanem élvezet mindkét fél számára. Ezért fontos megfelelően társat választani. Ha meg az elején nem derül ki, hogy szexuálisan nincs passzolás, akkor vagy talál a pár megoldást, ami mindkettőjüknek jó, vagy szakítani kell és keresni mást.
2018. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%
ha nem passzoltok szexuálisan, nem kell együtt maradni, ennyire nagyon egyszerű
2018. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
89%

Ha valami engem abszolut nem izgat fel, akkor nem fogom tudni örömmel teljesíteni. Hiába tudom, hogy "ártatlan" dolog, megjátszás lenne...nyilván lehet egy darabig működne a dolog, de hosszú távon mindkettőnket frusztrálna. (engem azért mert tudom, hogy elvárás az az adott fétis ami nekem nem tetszik, páromnak meg azért mert ha nem hülye és kicsit is érdeklem akkor tudja, hogy én nem élvezem az adott dolgot.)


Amúgy különbség van aközött, hogy valakinek van egy egy speciálisabb ízlése vagy dolga amire felizgul (láb, haj stb. ami beindítja) a fétis ott kezdődik mikor az adott embert önmagában már az adott szegmens vagy csak az az adott szegmens képes felizgatni/kielégíteni.


Ez utóbbi esetben engem zavarna, ha a párom abszolút nem vevő a klasszikus szexre, és csak a speciális igényével lehet kielégíteni. Főleg ha engem az a dolog egyáltalán nem vonz.


Nem azt mondom, hogy néha nem próbálok ki én is valamit a másik kedvéért, de, ha minden szexuális együttlétnél olyasmit kéne csinálnom ami nekem cseppet sem fekszik szerintem nem működne a dolog.

2018. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
89%

Senkinek sem kötelessége olyat csinálni, amihez nincs kedve / gusztusa. A szex az élvezetről kéne hogy szóljon, mindkét fél számára. Nekem nőként vannak fétiseim, ami a páromnak nem tetszik. Tudomásul vettem, hogy nem akarja, nem zaklatom vele és nem hisztizek miatta, mert szerintem egy párkapcsolat nem arról szól, hogy kiélhessem a vágyaimat a másikon. Van még ott kölcsönös tisztelet, szeretet, stb. Nem egy szexjátéknak tekintem a másikat, aki azért van, hogy megvalósítsam rajta a fantáziáimat. Kíváncsi lennék, hogy az ilyen pasik, mint a kérdező, mennyire vennék jó néven, ha a barátnőjük seggbenyomná őket egy húsz centis dildóval , majd jól elverné a seggüket, mert épp az a fétise, és nehogy már szegény szenvedjen, hogy nem teljesítik a vágyait...

Ha meg ennyire fontos az a bizonyos fétis, keresni kell egy olyat, aki ugyanolyan szívesen csinálja, mint te. Ennyire egyszerű

2018. jún. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
16%
# 15 mondjuk nekem ez pont bejönne
2018. jún. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
13%
Mert megtehetik. Rengeteg férfi ragad bent kapcsolatban, mert a biztosra megy és nem kockáztat, hogy egy új párral boldogabb lenne. Ezt a férfiak maguknak is köszönhetik.
2018. jún. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
85%
Talán azért, mert az, hogy nekik mihez van gusztusuk, fontosabb, mint kiszolgálni vkit. Én fétises emberrel nem is jönnék össze, ha tudok róla. Ha meg eltitkolta előlem, akkort fogadja el, hogy én meg a fétisétől hányok.
2018. jún. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
86%

Miért szenved? Semmi se kötelező, ha én nem csinálok vele x dolgot, és ettől szenved, akkor tud szakítani, és keresni olyat, aki megteszi neki.

Ha egy kapcsolatban valaki szenved, az régen rossz.

2018. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

És te hagynád szenvedni, ráerőltetnéd a fétised?

Érdekes.. Nem akarják, és kész.

Amúgy meg nem kell általánosítani. Tőlem még sose kértek olyat, amit ne teljesítettem volna

2018. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!