Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben jobb magunkban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben jobb magunkban szenvedni?

Figyelt kérdés
Ha szerelmesek vagyunk olyan emberbe,akibe nem szabadna. Osztálytárs,az is lesz még pár évig,és ráadásul jó barát is.
2015. okt. 24. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért ne szabadna?
2015. okt. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,és nekem beszél más csajokról a fiú, szóval valószínűleg ennél barátibb szintre már nem is kerülhetnék..Igaz,hogy sokáig nekem volt kapcsolatom,és eleve barátként indultunk, és bár néha viccelődünk,perverzkedünk, nem tudom eldönteni,hogy vonzom-e vagy sem..
2015. okt. 24. 00:10
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom,jó ötlet-e bevallani.
2015. okt. 24. 00:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön bevallani mindent. Egyszerűen kezdj el vele közvetlenebbül viselkedni és nézd meg hogy reagál. Ha jól csinálod még az is lehet, hogy ő hív el valahova.
2015. okt. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk pl.leglettelhetnéd a verdàm mert a telet nem birja ki
2015. okt. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2: Nem is kell. Elég, ha azt tudod, Te vonzódol-e.

Esetleg kimondhatod, hangsúlyozhatod neki, hogy nő vagy, és ő meg férfi.

Mondd neki: Ferike, én február óta egyedülálló vagyok.

Esetleg később is:

Ferike, én február óta egyedülálló vagyok, ha így flörtölsz velem, kénytelen vagyok ÚGY érteni!

Mik a szándékaid fiatalúr?

2015. okt. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak teljesen igaza van csak legyen vér a pucádban
2015. okt. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbáltam már flörtölni,csak mint mondtam,a legnagyobb probléma az,hogy most ő más lányoknál próbál kezdeményezni, csajozni magyarán,és ha közben összejön mással, vagy már tetszik neki valaki,akkor nem akarnám elrontani a dolgait. Kicsit szerintem el vagyok késve...
2015. okt. 24. 10:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor siess!

:)

Ne engedd, hoyg legyen szabadideje más lányokra a napokban, és amikor olyat szól Neked, fogd gyorsan szaván!:)

2015. okt. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!