Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem képtelen vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem képtelen vagyok elérni az álmaimat, és nem azért, mert elérhetetlenek. Volt már valaki hasonló cipőben, hogy rádöbbent, muszáj változtatnia alapvető dolgokon?

Figyelt kérdés

Pl. imádok sétálni a természetben, szoktam is mondani, jó lenne kirándulni, kimenni a Margitszigetre, a Hajógyári-szigetre. Tudnék heti többször is ilyen programot, felmenni a hegyekbe túrázni... De sose megyek.

Imádom az éjszakai életet, a koszos kis night clubbokat, a bömbölő tuc-tuc zenét, mégsem megyek soha. Mindig mondom, még sosem jártam fesztiválon, mégsem megyek el egyre sem.

Vagy a hajam. (Nő vagyok.) Rengeteg éve már hogy oda vagyok a hosszú hajét, képeken, filmekben, folyton csak vágyom rá bár eddig meg addig érne a hajam. Mégis, annyi éve, de sosem értem el azt a hajhosszt, mert inkább mindig levágattam belőle. Miért van ez? Hogy csak vágyok, vágyok arra a hajhosszra, de ahelyett hogy már évek óta azzal élnék, csak vágyok, vágyakozok rá de sosem érem el?

És ugyanez a természetközeli helyekkel, a szórakozóhelyekkel, a fesztivállal... Meg még megannyi dologgal, valamelyik illegális, ezért nem írom.

És végül, eljutottunk a párkapcsolatokhoz. Mert ha megtetszik egy férfi, ugyanezt az elvet követem. Megtetszik, és akkor csak vágyok, ábrándozok, ahelyett hogy mondjuk komoly tervet, célt kovácsolnék. Hogy mondjuk megpróbáljam meghódítani.

Jelenleg is tetszik valaki, és rádöbbentem, hogy már mióta. Elkezdtem utánaszámolni, most már két éve... Két éve tetszik, de még egyszer nem tettem felé egy lépést se. Tiszta hülye vagyok. Olyannyira felháborodtam saját magamnak, hogy arra jutottam, holnap egyszerűen csak ráírok. És a nyáron elmegyek az egyik fesztiválra, legalább egy nap. A hajamat pedig nem vágatom le, amíg meg nem nő.


2018. jún. 10. 23:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan mint te én is sokat ábrándozok fantáziálgatok...

Sokmindent kihagytam es már késő ez van !

Hidd el tedd meg amit csak szeretnél mert semmi nem változik ahogy te ábrándozol!írj rá !!

f

2018. jún. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

nálam is éjjel jönnek a jó gondolatok..


lehet UV érzékenyek :)

2018. jún. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Voltam. Néha egyik napról a másikra csúszom át ebbe az állapotba. De aztán hamar kijövök belőle.

Igazából minden csak rajtunk múlik. Olyan a világod, amilyennek megteremted. Olyan a világod, amilyennek látod. Az önbizalom, a határozottság csak döntés kérdése. A siker kulcsa nálad van, és csak döntés kérdése, hogy használod e.

Semmin nem kell változtatnod ahhoz, hogy elérd az álmaid. Legalábbis a külső körülményeken nem. Egyedül a hozzáállásod az, amin változtatnod kell. Az élet se nem rossz, se nem jó. Se nem könnyű, se nem nehéz. Se nem ilyen, se nem olyan. A te döntésed, hogy milyennek látod.

2018. jún. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%

Tehát, akarsz egy csomó dolgot, de a kisujjad sem vagy hajlandó megmozdítani. Most erre mit mondjunk? Hiába adnánk tanácsokat, hogy ezt vagy azt csináld, úgyis találnál valami kifogást és nem csinálnál semmit. Ismerek ilyen embereket. Folyamatosan szomorkodnak mindenért, de semmiért sem tesznek.


#4: Senki sem lesz frusztrált attól, ha egyenesen megmondja a véleményét. És abban nincs semmi alpári, ha valaki tényeket ír.

2018. jún. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
"tehetetlen rinyalos pitsa" Ebben nincs semmi alpári?
2018. jún. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Plusz nem tényeket írt le, hanem a véleményét.
2018. jún. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%

#7: Nem, ebben nincs semmi rinyálás. Ha valaki éveken át csak álmodozik, aztán panaszkodik, az tehetetlen rinyálás. Miért, szerinted ha valaki azt sem teszi meg magáért, hogy sétáljon egyet, akkor miről beszélünk?

A véleménye melyik része nem volt tény?

2018. jún. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kérdező: leszel a feleségem? 💍
2018. jún. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
Oké, a cuksimuksi lelkisimire önkielégítést végző, minden embert minden felelősség alól felmentő lepontozók megjöttek. Taps. Észre sem veszitek, hogy kb. még mélyebbre nyomjátok az önmagatok fényezéséről szóló reakcióitokkal az embereket és képtelenek vagytok a nyers valóságot közölni velük.
2018. jún. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Attól, hogy neki ez a véleménye, az még nem lesz tény. Vagy talán pszichiáterek vagytok, hogy tudjátok, hogy a lány milyen? Az ilyen egyszerűen gondolkodó, minden empátiát nélkülöző embereket csak sajnálni tudom. Nagyon szegényes a lelki világotok
2018. jún. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!