Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyire veszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire veszitek komolyan az olyan nőket, akik folyton kirakatba teszik a melleiket?

Figyelt kérdés
Megismertek egy nőt, aki olyan, hogy az esetek 90%ában mélyen dekoltált felsőket, ruhákat hord. Összejössztök a csajjal, mennyire terveztek vele komolyan? Egyáltalán komolyan terveztek vele vagy inkább csak játszadoztok, szórakoztok vele?
2018. jún. 11. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%

Èn teljesen komolyan gondolom imádom ha egy nő kirívó ès szexi.

Sőt én is elvárom azt a megjelenést.

2018. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az esetleges félreértések elkerülése miatt, kiemelném, hogy nem otthon, a négy fal között, vagy amikor kettesben vagytok, hanem facebookos képeken, hétköznap...
2018. jún. 11. 13:23
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
A primitívebb, szerényebb szellemi képességekkel megáldott pasikat nem zavarja. Egy értelmesebb férfi viszont max szexet lát egy ilyen nőben, mert ízléstelen, amit csinál.
2018. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%
A páromnak is látványos volt. Soha nem zavart, sőt, jókat nevettünk a nagyon bámészkodókon.
2018. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Most milyen megerősítést vársz? Mert azt vársz. Valaki boldog egy ilyen nővel, valaki nem. Mi ebben az elítélendő?
2018. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Semmilyen megerősítést nem várok. Véleményeket.
2018. jún. 11. 13:29
 7/17 peca1000 ***** válasza:
53%

Komoly szándékom lenne vele.


Komolyan megd@gnám! :)

2018. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Igaz én nő vagyok, de ha nem bánod válaszolnék. Én is kihívóan öltözök általában, de nem azért mert könnyen kapható vagyok vagy buta vagy ilyesmi. Egyszerűen csak kevés az önbizalmam és így egy kicsit jobban érzem magam. Úgy érzem ennyi kell. És hát mikor megismerkedsz a pasival akkor viszont ő nem erre gondol először ezért sokszor megkaptam hogy szép vagy, csinos vagy, de kapcsolatra nem kellenél.... :/
2018. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Személyiségétől függ, ha szerény, visszafogott, és csak egyszerűen így öltözködik nem lenne bajom vele.


De ez álltalában nem így van, aki kidobja a csöcseit, és facebookon pózol, az álltalában nem olyan ember belül, aki nekem megfelelne.

El nem ítélek ezért senkit, van ilyen ember is, meg van olyan is.

De azt tanácsolnám annak aki szereti kirakatba tenni a cuccot : ne csodálkozz ha csak arra kellesz a férfiaknak. Egy normális visszafogott férfi nem fog kezdeményezni egy ilyen nőnél.

2018. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%

Nekem nagyon bejön egy kihívóan öltözködő nő.

A mai világban nem az a nehéz, hogy megkapj egy nőt, hanem az hogy megtartsd.

Egy ilyen nő megtartása folytonos kihívás és öngazolás számomra: napi küzdelem, amit minden nő értékel.

Különben sem vagyok féltékeny tipus: én partnert látok egy nőben, nem tulajdont!

2018. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!