Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nokent hogyan lehet "megleckez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nokent hogyan lehet "megleckeztetni" egy bekepzelt, idegesito, ontelt, agyonsminkelt mindenet a kirakatba tevo tinit?

Figyelt kérdés
18 mult a lanyka, borzasztoan irrital. Nem csak engem mast is. Hogyan lehet az ilyeneknek az egojabol kicsit visszavagni?
2015. dec. 17. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Nőként több eszed is lehetne, hogy egy ilyen kis gondnak helyet adsz az életedben.
2015. dec. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd az élettől megkapja a pofonokat, hagyd csak, nem kell belekavarni, siettetni.
2015. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hogy ki neked a szóban forgó 18 éves lány, és hogyan, milyen tekintetben érint téged a viselkedése, de én felnőtt nőként úgy gondolom, hogy a saját életemért, tetteimért, viselkedésemért vagyok felelős, meg majd a gyerekeimért leszek, ha lesznek.


Ha valakivel valami kisebb-nagyobb konfliktusom, problémám van, azt igyekszem vele megbeszélni négyszemközt, őszintén, de kulturált hangnemben, ezen túl viszont nem gondolom, hogy közöm van mások életéhez, vagy hogy bárkit nekem kéne nevelnem, "megleckéztetnem".


Se nem az én mozgásterem, se nem az én felelősségem. Majd az élet tanítja őket, ha kell.

2015. dec. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Leckéztetés helyett inkább az irigységedet kezeltesd egy pszichológussal.
2015. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4-es! Nem vagyok abszolut irigy! Nekem is meglennenek az adottsagaim ahhoz, hogy ilyenne valtozzak, de nem akarok. Inkabb vagyok normalisabb, kedves lany, akit kedvelnek is az emberek, mint egy olyan akire ha raneznek az legyen az elso reakkciojuk, hogy ri.bi.

De nem hibaztatlak 4., mindenki magabol indul ki!

2015. dec. 17. 12:29
 6/11 PearlDiver ***** válasza:

Annyi hülye meg idegesítő ember él a világban, és valahogy mégis létezni kell mellettük.

Szerintem kérdezd meg magadtól, miért csesz fel ennyire különösen ez a csaj.

Ha ilyen agresszív indulatokat vált ki belőled, akkor tényleg érdemes elgondolkodni, hogy mi minden húzódhat meg a háttérben.

Ha mindenképp tenni akarsz az ügy érdekében, akkor beszélj a lány szüleivel. Vagy ha tartod elég értelmesnek, akkor vele személyesen.

A megleckéztetés az sajnos könnyen válhat kicsinyes, gyarló kapálózássá, amivel gondolom nem akarod magadat kompromittálni.

2015. dec. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha kis kedves normális lány lennél, nem akarnád megleckéztetni, hanem magasról lesz. Rnád....
2015. dec. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Miért érzed feladatodnak, hogy "megleckéztesd"? Ártott neked? Tett veled bármi rosszat?
2015. dec. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen artott, igen tett!
2015. dec. 17. 13:23
 10/11 anonim ***** válasza:

# 9


Megkérdezhetem, hogy mit tudott ártani neked?

2015. dec. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!