Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális annyira szeretni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális annyira szeretni a kovászos uborkát, hogy egy kajázásra 30-40dkg is elfogy? Lányok zavarna ez titeket egy fiúban?

Figyelt kérdés
2018. jún. 11. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Én is szeretem, de azért abba gondolj bele hogy rengeteg só can a kovi ubiban, könnyen túladagaolhatod, anélkül hogy észrevennéd. Csökkentsd felére az adagot inkább!
2018. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2018. jún. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

:DDDDD


Drága gyermekem, ha csak ennyi bajod lenne, én lennék a legboldogabb nő melletted.


Nem mellesleg, van 8 üveg koviubim. Ha esetleg...

2018. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

# 3


Megyek oda :D szerintem 2-3 hét alatt elfogyna. :D

2018. jún. 11. 18:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Hozz helyette savanyú káposztát, mert nekem meg az az életem. :D
2018. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
# 5 Megbeszéltük :D
2018. jún. 11. 18:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Felnőtt párkapcsolatok... Jézus mennyi szerencsétlen!
2018. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én kedvesem is annyira szereti, hogy képes magában megenni belőle egy jó adagot :)

Engem nem zavar, persze nem minden nap eszi, mert tényleg nagyon sós. De olyan aranyos, mikor izgul, hogy mikor lesz már kész a kovászos uborka.

27N

2018. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Borzasztóan zavarna. A kovászos uborka az a kaja, aminek a szagát az ember bőrén is érezni lehet még órákkal azután is, hogy ette. És büdös.

Nem is értem, hogy lehet megenni egy vízben melegben kenyérrel puhára összerohasztott uborkát :o

2018. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!