Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell aggódnom a kollégám miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell aggódnom a kollégám miatt?

Figyelt kérdés

Van egy 24 éves kollégám, aki tipikus lúzer szerintem, még szűz úgy tudom. És rengeteg agresszió van benne, hogy igazságtalan az élet, mert a nőknek csak a jó pasik kellenek, átlagos rendes pasival szóba sem állnak és már nem bírja tovább az egészet, a magányt stb.

És nekem már mondogatott olyat, hogy nem fogja bírni és ő lesz Nicolas Cruz 2, aki 17 diákot megölt Valentin napkor.

És az alfákat meg a jó nőket akarja bántani.


Eléggé megijedtem, szerintetek jelezzem ezt valahol vagy valakinek vagy ne foglalkozzak vele?


2018. jún. 11. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Azon gondolkozz el miert pont neked mondja el ezeket, beszelgettel vele? Lelkizgettel vele? Raztad a feneked neki?
2018. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pasi vagyok és velem szokott beszélgetni.
2018. jún. 11. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Tipikus incel. Nincs ezzel egyedül, Amerikában már történt többször is ilyen indíttatású tömeggyilkosság.

Sajnos fogalmam sincs, mit lehetne velük kezdeni...pszichológushoz kéne járnia, de arra nem kényszerítheted :/

2018. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szexuálisan frusztrált+egy jó adag irigység. Gondolom meg sem próbál barátnőt szerezni magának. Biztos így könnyebb neki, másokon megtorolni. Ilyen mentalitással biztos egyedül marad. Rendes és agresszív, ritka jó párosítás.
2018. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!