Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a véleményetek egy ilyen gondolkodású nőről?

Figyelt kérdés

Szóval egy nőről, aki fizikailag ugyan vonzódik a férfiakhoz, viszont a munkájában, a hobbijában, és az életben úgy érzi annyira megtalálta a helyét, hogy összevetve számára egy párkapcsolat előnyös és hátrányos oldalait, úgy érzi nem éri meg ilyen szinten számára elmélyülni egy kapcsolatban. Egyrészt nem várja el, hogy tolerálják az ő hibáit, másrészt úgy gondolja, hogy sokkal elfogadóbb és támogatóbb tud lenni minden téren, ha megmarad valakivel baráti szinten, mintha hosszú távú, komoly párkapcsolat lenne közöttük, amelyben hónapokig, évekig együtt élnek, és valószínűleg az élet természetéből fakadóan egy idő után nagyon sok energiába fog kerülni, hogy a nézeteltéréseket és a vitákat elrendezzék.


Tudom, hogy elég megosztó gondolat, szóval abszolút kíváncsi vagyok bármilyen véleményre...

például: " ez csak egy életszakasz, a gondolkodása valószínűleg megváltozik az idővel" vagy "ha megtalálja a számára megfelelő embert..." Vagy szerintetek létezik, hogy valaki egyszerűen ilyen, és ebben boldog? És ettől még barátként megértő, és odafigyel mások problémáira?



2018. jún. 12. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább csak egy "szakasz" míg meg nem találja azt aki megváltoztatja a gondolkodását. Egyébként ezzel nincs semmi gond jelenleg én is így vagyok mert nemrég estem túl egy 3 éves kapcsolaton és úgy konkrétan soha nem voltam még "szingli" azaz szakítás után mert ő volt az első de én sem szeretném lekötni magam valaki mellett viszont jól esne a beszélgetés, a törődés egymással illetve közös filmnézés..stb aztán hogy mi alakul ki az már teljesen más kérdés ha jól érzem magam azzal a baráttal. A többit majd adja a helyzet hogy mit érzünk egymás iránt vagy maradunk barátok vagy belemegyünk egy barátság extrákkal dologba..stb szóval én nyitott lennék egy ilyesmire is mivel benne van az hogy nem szeretném lekötni magam (nem olyan értelemben hogy úgymond több nővel is ezt csinálom) hanem tudom hogy ez nem egy életre szól hanem egyszerűen csak jól érezzük magunkat egymás társaságában. (egyébként sokszor az ember hamarabb megnyílik egy ilyen baráti kapcsolatban mint egy rendeseben és sokkal több lehetőség adakozik az elején még.) ez csak az ÉN jelenlegi véleményem. 21/F
2018. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én is kísérletezem ezzel úgyhogy nem szólnék be


25f

2018. jún. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a velemenyem hogy meg nem volt jo parkapcsolata ahol onmaga lehet es ezert gondolja ezt.
2018. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
No akkor én is leírom a megosztó gondolatomat. Ha idősebb, akkor valószínűleg ilyen marad. Ha viszont fiatal, és meghallja a biológiai órájának ketyegését, akkor esélyes a 180°-os fordulatra.
2018. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon arra számítottam, hogy be lesz támadva az egész, hogy önzőség, meg ilyen nem létezik stb. De mindannyian elég elgondolkodtató dolgokat írtatok, szóval köszönöm.
2018. jún. 12. 20:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: Én akkor támadtalak volna be hogy ha soha nem lett volna még kapcsolatom mert valószínű nem tudtam volna érteni hogy miért is akarnál ilyet de mivel tudom hogy milyen a kötöttség,milyen amikor nem egy megfelelő kapcsolatban vagy és szabadságra vágysz így teljesen megtudlak érteni illetve a vágyunk nincs messze egymástól.
2018. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnék róla semmit. Elfogadnám, hogy ez a véleménye és nem akarnám ráerőltetni az enyém. Szerintem vannak olyan emberek, akik tényleg tök boldogan eléldegélnek egyedül, DE általában ez tényleg csak életszakasz. Amit még láttam meglepően sok embernél, hogy a rengeteg múltbeli sérelem miatt féltek új kapcsolatokat kialakítani, előadták az erős és független embert, de legbelül nagyon össze voltak törve és vágytak egy igazi társra. Amikor valaki nagyon a hobbijába temetkezett vagy a munkába és észérvekkel próbálta elnyomni az érzelmeit, mindig ilyen volt.
2018. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, egyébként fordított esetben én is pont így gondolkodok, hogy teljesen természetesnek tartom, hogy a legtöbb ember nem így gondolkodik, mint én, és nincs ezzel semmi bajom. Kíváncsi voltam, hogy mennyire vált az ki ellenszenvet, ahogyan én hozzáállok ehhez, de eddig teljesen pozitív, és meg is lepődtem. Amit még írtál, hogy a sok csalódás miatt alakulhat ki, azzal egyetértek, bár akkor azért tényleg van jogalapja, egy idő után biztosan nagyon nehéz megbízni az emberekben, ha valaki sokat csalódott, mert soha nem lesz biztosíték arra, hogy ezúttal nem fog. Nekem mondjuk ilyesmi nem áll a háttérben, inkább pont az, hogy ezeket a típusú fájdalmakat is szeretném elkerülni ezzel, hogy nem engedek ennyire közel magamhoz másokat. Azt nem mondom, hogy ez teljesen jó, de a kapcsolatok sem tökéletesek, még akkor sem, ha jól működnek alapvetően, és én sosem éreztem valahogy magamat arra valónak, hogy egy klasszikus típusú kapcsolatban legyek, teljesen kényelmetlennek érzem a gondolatát is, magamra nézve.
2018. jún. 12. 22:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez rendben van és kb mindenkinek van ilyen életszakasza. Fog ez változni, csak el kell jöjjön a megfelelő pár hozzá.


29n

2018. jún. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!