Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményük a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményük a férfiaknak egy ilyen stílusú 25-30 körüli nőről?

Figyelt kérdés

[link]

Öltözék, haj, stilus.

Nem a klasszikus magassarkús, feszes ruhás szexi stilus.



2018. máj. 1. 23:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értemi mi ezeknek a kérdéseknek a lényege.

Úgyse ez fog dönteni, hogy kell e egy nő vagy sem.

Külsőben kb csak az alkat és az ápoltság számít. A többi mind a belső. Hóttul nem érdekel pl milyen ruhákat hord...

2018. máj. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
25 éves srácként én ezt a nőt 50 évesnél öregebbnek nézném. Semmi bajom azzal, ha valaki nem magassarkú/veszesruha mániás, de ez a véglet nekem nem jön be.
2018. máj. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Stilus nem pedig a képen lévő nő!!!!!
2018. máj. 1. 23:36
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szeretem, ha valaki hasznos, értelmes dolgokkal tölti az idejét, így nekem semmilyen "insta stílus" nem jön be, számomra a legvonzóbb az egyszerű farmer-póló kombó. Ez a nő is csak páva.
2018. máj. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem annyira jön be ez a stílus. Kb olyan ruhákat hord ami ápol és eltakar. Nem igazán nőies.
2018. máj. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A "klasszikus magassarkús, feszes ruhás szexi stílus" elvetésének ezerszer ötletesebb, kreatívabb módjai léteznek. Ennek a nőnek nagyon jó az alakja, de ha saját magától öltözött föl, akkor azt kell mondjam, rettentő fantáziátlan, konzervatív és öreges az ízlése. Ezt kirakni az instára szerintem elég gáz.
2018. máj. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
A stílus beön: kissé szokatlan, de bejön.
2018. máj. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Ez a no nagyon gazdag es igenyes. Arisztokratikus.

Latszik,h csinos,noies.

A kevesebb tobb.

2018. máj. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
Múmia szökevény. :) Tőlem még ruhákat is aggadhat magára (kb. olyan érzés a ruházkodása), legalább nem kell látni meztelen. Amúgy, ez biztos nő?
2018. máj. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szinte már művészet, ahogy az összes képen ugyanakkora távolságból és ugyanabban a pózban fotóztatja le magát, mintha csak az lenne az egyetlen előnyös beállítás számára. :D
2018. máj. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!