Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy átlagos nő is tud magának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos nő is tud magának fogni szexre nagyon jóképű férfit vagy ez csak a szép nők pivilégiuma?

Figyelt kérdés
Mondjuk szexkapcsolatra.
2018. jún. 12. 20:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Persze,hogy tud. Én is átlagos körül vagyok,maximum picit feljebb, és minden ujjamra jutna 1.
2018. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Van az a test ami feledteti a ffiakkal az esetleges hianyossagokat.
2018. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%

Ez a ti bajotok, ezért nem értetek minket. Persze vannak kivételek, de a nők általában kapcsolatot keresnek.

Vagy akkor csak írok magamról, nem nyilatkozok mások nevében: átlagos, mosolygós lány vagyok, de nem csinos, duci. Nekem a szexben mint "aktusban" nincs különösebb élvezet, ha az nem szeretkezés. Jobb orgazmust tudok a vibrátorommal magamnak okozni.

Emiatt nem is keresek szexre senkit. Ha bepróbálkozna egy jóképű srác, hogy ő kapcsolatot nem akar, csak szexet, úgy nem kéne. Csak érzelmileg lenne rossz utána, mert én többet keresek.

Ezért nem releváns a kérdésed.

2018. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Szexre bármikor - csak azt nem értik a férfiak, hogy a nők többsége nem erre vágyik, és irigykednek, hogy "bezzeg a nőknek milyen könnyű szexpartnert találni". Ha nem csak szexet akar, akkor tökmindegy, mennyire könnyen kaphatna...
2018. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Simán tud!
2018. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%

#4

Ha a nők többsége nem erre vágyik akkor miért érzi úgy a nők többsége, hogy jobb titkolnia a múltját, nehogy a férfi kiábránduljon?

Miért van az, hogy a nők többsége már volt ilyen-olyan felállásban is édeshármasban, ha nem erre vágyik?

Miért van a nők többségének átlagosan több szexpartnere élete, ha nem erre vágyik és mindig csak a férfiak mennek a farkuk után?


Remélem te sem gondolod komolyan ezeket.

2018. jún. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

#6 Ezeket a statisztikákat honnan szedted?

„A túláltalánosítás az a hiba, mikor egy adott csoportról szóló statisztikáról azt állítják, hogy megáll olyan csoport tagjaira is, mely csoport nem fed át az eredeti mérés csoportjával.”

2018. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
6.: konkrétan nem ismerek olyan nőt, aki titkolná a múltját. A hármasozasokról meg nem tudok nyilatkozni, mert a szexuális életét senki nem teregeti ki- tényleg, te honnan tidaz ilyenekről nyilatkozni?
2018. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok, pedig átlagos vagyok.
2018. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%

#8

Mondjuk azon nőismerőseimtől akik, mivel nem akarunk egymástól semmit sokkan lazábban felvállalják magukat?

Vagy talán ezt is megkérdőjelezed? :)

Ja bocs, nyilván én ismerek "rossz nőket". Ha jól gondolom egyetemeken lehetnek az olyan nők akikről ti beszéltek. Hmm, nem, ahány egyetemista csajt ismertem mindegyik olyan volt mint amilyet leírtam.

Akkor várj, biztosan a közalkalmazottak között vagy mondjuk a házas nők. Érdekes mert ott sem, aki házas nőt ismerek ugyanúgy csalja/csalta a férjét vagy házassága előtt/után töbszáz pasival dugott kötetlenül.

De akkor ezek szerint itt gyakorin vannak. Hmm, itt sem. Akiket innen gyakoriról megismertem vagy akikkel beszélgettem, hát szinte az összes olyan volt mint az általam felvázolt.

100 esetből 1-2 kivételt pedig ne vegyünk már úgy, hogy a mérleg nyelve ki van egyenlítődve, sőt az 1-2 eset többedrangú a 98-99%-nál...


Tagadni lehet ezerrel, mást úgysem tudtok. Sem felelősséget vállalni, saját hibát beismerni, semmit. Csak a szokásos képmutató hazugságok hangoztatása egész nap. Amelyik férfinak van egy kis esze az átlát a szitán. Ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy a férfiakat nézitek hülyének vagy saját magatokat.

2018. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!