Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nézne totálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nézne totálisan betegnek ha ráírnék igy total ismeretlenül? =D

Figyelt kérdés
Van egy youtuber, fel vagyok iratkozva a csatornájára, néha szoktam nézegetni a videoit, de különösebb képpen nem vagyok ráfüggve, viszont igy a videoi alapján kíváncsi lennék hogy milyen mint magánember.25/L
2018. jún. 13. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerinted te vagy az egyetlen rajongó csaj, aki ráír?
2018. jún. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem.=D Sőt, arra is felvagyok készülve hogy válaszolni sem fog. Igazából...nem is tudom mitől tartok.=D
2018. jún. 13. 16:40
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Te tuti nem 25 éves vagy, inkább 15.
2018. jún. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25 évesen színvonal munkaundoros kis vloggerekre gerjedni
2018. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy betegnek nézne. Magamból tudok csak kiindulni, én örülnék az érdeklődésnek.
2018. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha emiatt betegnek néz akkor legalább is biztos,hogy ő a betegebb! =D™
2018. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs mitől tartani. Semmi bajod nem származhat belőle, minden lehetőséget ki kell használni. Ahogy írtad, max nem válaszol, de akkor is legalább utána nem fogod azt érezni, hogy lehet, hogy kihagytál valamit.
2018. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!