Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Napi poén: beoltott egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi poén: beoltott egy nő tök ismeretlenül, hogy nem mertem leszólítani. Mi a fene? Most ez az új stratégia?

Figyelt kérdés

Előzetes default skillek a körülmények értelmezéséhez:

Én: 3/10-es pasas, fehér, ütött-kopott, rozoga, fehér Fiat Tipo.

Csaj: 8/10-es, napbarnított, vékony testalkatú, szép arcú, lenge nyári öltözetű, amolyan "egyetemista" kinézetű nőszemély.


Ma estefelé leugrottam kocsival az egyik hipermarketbe. Nem volt kajám a hét második felére, mindig előre bespájzolok, ne kelljen mindennap feleslegesen a gázolajat pazarolni.


A hipermarketben: feltűnik egy aránylag elég jó kiállású csaj, olyan 20-22 év körüli, 8/10-es. Végigmértem, hm, nem rossz, gondoltam magamban. Aztán haladtam tovább a dolgomra, mert hát végtére is most mit vergődjek rajta. Mit ad isten, mögém áll, leveszi a salgópolcról ugyanazt azt az ásványvizet, amit én. Oké. Két sorral "később" szintén mögém áll, és leveszi ugyanazt a csirkemell-filét. Oké. Aztán ugyanezt eljátssza az energiaitalnál, a búzasörnél és az erős paprikánál.


Aztán kint haladok a kocsim felé a bevásárlókocsival, egyszer csak mellém teremtődik, aszongya':


"Azt hittem, vagy olyan tökös, hogy legalább leszólítasz, vagy valami. Na szia!"


Ühü, jól van, kislányom! Veled mi van? Kellett neki egy kis "csalódós" előzmény az esti romantikus drámához, legyen min sírdogálnia, hogy a sokadik pasiban kellett csalódjon? Vagy mi? Miért is kellett volna, hogy leszólítsam? Hazajöttem, elpakoltam, közben kuncogtam magamban, aztán kiírtam ezt a kérdést.


2016. aug. 23. 20:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%
lájkolnám a kérdést de nem lehet :(
2016. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
lol, miezmár :D biztos nem volt 100-as a csaj
2016. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Az kemény... xD Nő vagyok, de ezen jót röhögtem... x)
2016. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
77%
Az igen.Amúgy megvette az erős paprikát?Ha igen akkor jó tüzes cafka lehet.
2016. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%
csak ezért kommentelek, hogy vissza tudjam keresni a kérdést XD
2016. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

:D :D :D


Akárki is vagy, köszönöm neked. Feldobtad az estém! :D

2016. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
6%
szerintem csak bejöttél neki és várta hogy le szólítsd . de elég érdekes történet én vissza mondtam volna neki egyenjogúság van te is le szólíthattál volna
2016. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
36%
És meg is vette azokat, amiket te?:'D
2016. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is feldobtad :D ez hatalmas story
2016. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

De ha bejött a csaj és láttad,hogy te is neki miért nem szóltál hozzá? :D

Ajjj.

2016. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!