Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan borotváljátok? (bocs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan borotváljátok? (bocs hogy így kérdezem csak nem fogadja el ha másképp fogalmazok)?

Figyelt kérdés
16F vagyok és nem tom hogy mi módon borotváljam le! NEm féltek attól hogy belevágtok?
2010. jún. 16. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Normalis biztonsagi borotvaval eleg nehez belevagni barmibe is. Jo, mondjuk a nagyfater borbelyborotvajat azt nem javaslom, azzal konnyen nove operalhatod magadat.
2010. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, a herém az nekem annyira nem szőrös, először, ha nagyobb rajta a szőr, ritkitsd meg ollóval, aztán, én úgy szoktam, hogy a villanyborotvának, van egy 'palyeszigazító' része, azzal óvatosan meglehet csinálni!
2010. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan kenjed neki csak ne szőr növéssel ellentétesen mert begyullad a szőrtüsző. én mikor kezdtem megszívtam vele egyszer :D
2010. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Valamilyen jó minőségű eldobható borotvával, sok habbal, vagy a tusfürdő is jó. Szálirányba.

Egy két kis vágásra azért lehet számítani.

2010. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer ma már leirtam de itt van ismét:


Leirom neked lépésekben!

1. lépés: Használj valamilyen gépet, amivel lenyirod kb 2-3mm-esre.

2. lépés: Menny a fürdőbe, és a kádba engedj meleg vizet(amennyire szereted a meleg vizet, lényegtelen, ha neked jó a hideg az is jó, bár én a meleget ajánlom, mer akkor puhul a bőr asszem), jó ha a vizbe teszel egy kis tusfürdőt.

3. lépés: Beülsz a kádba és nekiálsz a borotválkozásnak, ha lehet ne azzal borotváld le a szőrt a péniszed körűl, amivel az arcodról szokta netán.

4. lépés: Általába a szőr lefelé "hajlik, áll", szóval ellentétesen kell borotválkoznod a minnél simább felület miatt. Vagyis lentről főlfele.

5. lépés: Amikor borotválod, feszisd meg a bört h könnyebb legyen a borotválkozás.


Jó ha tudod: Az első borotválkozás után szúrni fog nyagon a szőr, és viszketni is, de minnél többszőr borotválod, annál hamarabb foglya megszokni a bőröd. Ha lehet ne vakard mer annál rosszabb érzés lesz, és kifog pattogzani a bőr(ettől nem kell megilyedni, terpészetes ha vakarod). Ő 4-5 borotválkozás után már nem fog szúrni és viszketni(vagyhát nálam már nem zavart). Ne aggódj ha megvágod magad borotválkozás közben, nálam is előfordúlt, de rájöttem a technikájára, te is ráfogsz majd h hogyan kell.


Remélem hasznos volt a válaszom, és ha igen lécci kattincs a "hasznos" cuccra a komment alatt, KÖSZI

2010. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én akármilyen habbal, zselével, natúron, akármilyen borotvával, akármilyen irányba, akármilyen erősséggel, gyorsasággal csináltam, mindig begyullad és viszket. Borzalmas kényelmetlen viszket és fáj. De akárhol borotválom magam ilyen érzékeny a bőröm. Tervezem a gyantázást.
2010. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pasiknak nem szep az, ha tok csupasz. Mert gondolom a hasad meg a combod is szoros, akkor azt is szortelenited? Mert egyebkent irto hulyen nezne ki. Szerintem csak valami elektromos cuccal szedd le kb fel centi hosszura, az nem viszket, nem pattogzik, de nem melegit, nem ragad bele semmi, ez marad a csajod szajaban stb. Es meg jol is nez ki. En csaj vagyok, nekem ez tetszik.
2010. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!