Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti hogy tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, eddig mindig duci/kövér barátnői voltak, anno mondta is hogy neki a husis a szexi.

Rajtam is azért már van mit fogni de én a 160 centimhez 58kg vagyok, ilyen izmos is de körte alkat szóval van fenekem /combom rendesen :D

Na és ez a srác mondta hogy szerinte kifejezetten vékony vagyok, illetve azt is mondta egyszer pár napra rá, hogy gyönyörű szép vagyok, ha csak lehet ölelget átkarol..

Ha azt mondta vékony vagyok akkor gondolom nem tart husisnak, viszont akkor hogyan tart szépnek?

First world problem tudom, de segítsetek!! :)

20L



2018. jún. 14. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól még tarthat szépnek
2018. jún. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól még tarthat szépnek.

Egy dolog az ideál és egy másik dolog, ha valaki megtetszik.

2018. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!