Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár hete megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete megismerkedtem egy fiúval. Tegnap elhívott, hogy beszélgessünk, ismerjük meg egymást. Jól éreztük magunkat. Azóta nem ír. Szerintetek akkor ez azt jelenti, hogy nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

Mikor elhívott, mondta, hogy ezt ne vegyem randinak.De mikor hazavitt, megkérdezte, hogy szeretnék-e máskor is vele találkozni.

Lehet, hogy ez hülye kérdés, de még nem volt kapcsolatom.

18/L


2018. máj. 4. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ez felmerül benned, miért nem írsz neki te?
2018. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi pluszt nem nyújtottál a randin, ami felkeltette volna komolyabban is az érdeklődését. Lényegtelen az ilyen sztoriknál, hogy ki a fiú, ki a lány, ugyanaz a dolog. Ha te nem keresel egy srácot egy randi után, ugyanezért teszed, nem?
2018. máj. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok én írni neki, mert nem szeretném, ha azt gondolná, hogy rányomulok és erőltetem a dolgot. Én komoly kapcsolatot szeretnék, nem pedig egy egyéjszakás kalandot.
2018. máj. 5. 10:20
 4/7 anonim ***** válasza:
A nők pont ezzel cseszik el az egészet, érdektelenséget mutatnak nehogy nyomuljanak, az összes férfi örülne ha végre talpraesett felnőtt emberként viselkednétek. Még szép hogy örülnénk ha a nő is szeretne minket. Amíg önbecsülés nélküli nők vannak nem sok jóra számíthattok
2018. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,kedves utolsó.
2018. máj. 5. 15:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Keresni a másikat ugyanannyira nyomulás, ha nő vagy, ha férfi...
2018. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegnap voltatok "randizni". Nem telt el még olyan sok idő azóta.
2018. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!