Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le lehet valahogy állítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet valahogy állítani egy pasit, aki betegesen bele van habarodva egy lányba?

Figyelt kérdés

Adott egy 38 éves, anyjával élő, (fél)bolond, betegesen nyomulós, vélhetően agresszióra hajlamos pasi, és egy 23 éves, cselekvőképes, de szellemileg nem 100%-os lány (születésekor komplikációk jelentkeztek, nem is sírt fel, azóta elég "fura" szegény, de azért lehet vele szót érteni nagyjából, ha valakinek van türelme)

A pasi bele van esve a lányba már évek óta, és zaklatja (mászkál utána, megjelenik a családja házánál, bámulja, írogat neki online, hívogatja, a lány elmondása szerint az is előfordult, hogy taperolni próbálta), hiába beszélt vele már maga a lány is először, utána pedig a lány szülei is, hogy hagyja békén, nem hajlandó. Semmi nem történt köztük, mégse bírja elengedni, ez már egy 3-4 éve megy, ha jól emlékszem. Pszichológust már ajánlotta neki a saját családja, a lány családja, meg kb minden ismerőse is, de hallani se akar róla

Hogy lehet leállítani egy ilyen pasit, hogy végre békén hagyja a lányt? Lehet kezdeni valamit az ilyen beteges viselkedéssel, ha nem akar szakemberhez menni?


2018. jún. 14. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Para
2018. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Rendőrségre kell menni, feljelenteni zaklatásért és távoltartási végzést kérni.
2018. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Nem hiszek ebben, a közeli családomban volt már ügy, ahol távoltartási végzést akart az egyik rokonom, hát én azóta nem igazán bízok a rendőrségben, hogy akarnának segíteni. Egészen addig én is egyértelműen oda fordultam volna, de azóta fölöslegesnek érzem. :(

Ráadásul (még) egy helyen dolgoznak, szóval bonyolult...

2018. jún. 14. 14:57
 4/5 anonim ***** válasza:
A szitu ugyanaz nálam is. Sajnos nem lehet vele mit csinálni. Megfenyegette a családom, barátaim, de magasról tesz rá. Szerinte én vagyok a legtökéletesebb a világon. Kicsit pszicho az ember és rettentően sötét. 4 éve tart nálam is.
2018. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Koltozz el :D
2018. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!