Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írhatnék neki? Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írhatnék neki? Normális válaszokat!

Figyelt kérdés
Van 1 fiú,aki nagyon bejön nekem. Sokat szoktunk msn-en dumálni,és szeretnék neki olyanokat írni,amitől nagyon nagyon beindulna....Csak normális válaszokat kérek :)
2010. jún. 16. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Cam-en villants valamit inkabb, eppugy ribinek fog tartani mint a duma miatt, de legalabb fullosnak :D
2010. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
írd neki hogy nyert a mencseszter junájtid
2010. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Elkezdtem hormonkezeltetni magam, három hónap, és teljes értékű nő leszek!
2010. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi :D
2010. jún. 16. 16:10
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha ránézek a képedre már nedves vagyok!


Tuti bejön :)

2010. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Írd neki, hogy szűk a puncid.
2010. jún. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz túl olcsó és konkrét lenni, akkor kezdd ilyenekkel pl, hogy:


- most zuhanyoztam, még nem öltöztem fel, csurom víz vagyok, törölköző van csak rajtam

pill, csak felkapok valamit :P


vagy

- olyan jó, hétvégén strandon / szoliban / napozni voltam és kicsit megkapott a nap, jó színem lett - be is kenem magamat gyorsan - bekened a hátamat lécci?? :D nem érem eeel :P hhmm, jól csinálod :P


ilyeneket találj ki, ez ha nincs fából, tuti beindítja a fantáziáját, és reagálni fog - ha reagál, akkor meg már csak rajtad múlik, hova tereled a beszélgetés fonalát - nekem ez nagyon bejött, ráadásul én egy angol pasival msn-eztem, és már totál meg van veszve értem :PP és én is őérte, jajj :)

2010. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? AM. első válaszoló jót írt :)
2010. jún. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, akarom mondani utolsó jókat írt, az pl. tökéletes, hogy bocsi, most fürödtem, és felöltözöm vagy hasonló. De akár el is hívhatod valahová, ha már itt a nyár :), és ha MSN-en gerjed, akkor élőben is mondogathatsz neki hasonlókat, vagy öleld meg ilyesmik.
2010. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
miért fontos? egyébként sikerült :D
2010. jún. 16. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!